O nás

Historie společnosti.

Společnost C-Star Industrial Limited byla založena v roce 2000 v Shenzhenu. V uplynulém desetiletí jsme se specializovali na navrhování, výzkum a výrobu vysoce kvalitních herních doplňků a vyrostli jsme společně s našimi dodavateli, zákazníky, agenty a uživateli, kteří se zaměřují na technologické inovace a výrobu, která způsobila hluboký efekt v herním průmyslu.

16leté zkušenosti z domácího a globálního obchodování posílily naši důvěru v rozšíření trhu o inovativnější produkty. Z tohoto důvodu se společnost C-Star v roce 2015 rozhodla držet krok s rychlým rozvojem obchodu a zkoumat a vyrábět skútry Smart Balance pod značkou ALUCARD, která se od té doby stala velmi prodejním sportovním produktem!

Představení výrobku

Díky velké schopnosti navrhování a výroby, modernizovaných výrobních linek, vstřikovacího stroje a dalších pokročilých souvisejících zařízení je společnost C-STAR schopna přijímat a vyrábět objednávky OEM a ODM pro různé druhy herních doplňků, samovyrovnávací koloběžky a podobně. Průměrně vyvíjíme přes 2 nové produkty měsíčně, abychom vyhověli trhu s aktualizacemi a potřebám uživatelů. Mezi hlavní produkty, které se nyní zabýváme, patří: příslušenství pro chytrý telefon a hry, stejně jako vyvážení koloběžky a 3D VR sluchátka, tyto položky téměř pokrývají domácí herní stanici, PSP, chytrý telefon, TV, PC, 3D VR atd., Které přinášejí lepší uživatelský zážitek pro uživatele! Naše výrobky sledují trend tohoto odvětví a jsou aktualizovány, aby vyhovovaly potřebám trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-STAR mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Středního východu, Evropy atd., Díky čemuž dochází k mezinárodnímu spojení!

Podniková kultura

V procesu vývoje budování víceprvkového podniku věnovala C-Star velkou pozornost kultivaci komplexní kvality zaměstnanců, založení studijní organizace a vytváření konkurenceschopné kultury, s níž byl podporován manažerský tým, který je obeznámen s provozováním modernizovaných podniků. jsou schopni vytvořit vysoce kvalitní průmyslový tým pro produkty C-STAR! Vynikající podniková kultura vytváří silnou soudržnost! C-STAR poskytuje skvělou platformu pro zaměstnance, aby mohli ukázat svůj talent a vlastní hodnotu. Je to vyspělá podniková kultura, která C-STAR pohání k dalšímu a dalšímu rozvoji!


Společné úsilí všech zaměstnanců C-STAR a jeho partnerů je nepostradatelným příspěvkem k dosažení tak velkého úspěchu! Integrita a velkorysost, podstata orientální kultury, je mezi lidmi C-STAR dokonale prezentována. Během posledních 16 let společnost C-STAR vždy považovala kulturu C-STAR za průlom při vytváření harmonického podniku a vedla naše štáby ke spojení osobního ideálu a společnosti, čímž bude realizována vlastní hodnota při dosahování strategického cíle společnosti!Certifikáty:

V roce 2011 prošel ISO9001: 2008

V roce 2012 získal GSV (USA)

V roce 2013 získala alibaba zlatý podnik kvalifikace

Důležitost byla věnována výzkumu produktů a kvalitě a máme více než 100 různých patentů. K dispozici jsou také certifikáty jako CE, RoHS, FCC a UL2272.