Bilance Skateboard

Bilance Skateboard

Alucard 6,5 palcový jedno kolo toulat Hoverboard elektrické bilance ScooterModel číslo: CS-501SColor: Blue1.DescriptionWith vývoj časů a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás dnes a

Podrobnosti o produktu

Alucard 6,5 palcový jedno kolo potulují Hoverboard elektrické bilance Scooter

Model číslo: CS-501S

Barva: modrá


1. Popis

S vývojem doby a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně, elektřiny motorová vozidla nejsou luxus víc, máme také více a více možností na výběr, zatímco jedno kolo elektrická bilance skútr, který je populární ekologické výsledek pro moderní lidi bavit a jezdit, je jen jedním z nich!

ALUCARD jedno kolo rovnováhu skútru používá nejlepší suroviny jako základní deska, setrvačník, motory, baterie Samsung a bezpečnost chráněné technologie smart zajistit jejich bezpečnost a bez obavy lidí nečekané spálení nebo explozi. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a a co je nejdůležitější, jsou k dispozici pro export patent.

Číslo modelu: CS-501S

Název produktu: Alucard 6,5 palcový jedno kolo potulují Hoverboard elektrické bilance Scooter

Horolezecké úhel: 15-20 stupňů

Najeto: 15-20km

nabíječka vstupní napětí: AC110-220V / 50-60Hz

Indikátor stavu baterie: LED světelný výkon je větší než 85 % čtyři světla

Všechny světlé, snížení s elektřinou postupně zanikne

Domácí baterie dobíjecí lithium baterie 36V – 4.4AH

Doba nabíjení: 1 hodina

Dělená kola motorové velikost: 5.0 inch

Výkon 300W

gumové nafukovací pneumatiky

Pedál AGL: 9CM

Průměr pneu: 14 * 12CM

Ovládat princip: kyvadlo systém

Barva: modrá, červená, černá, zlatá

balení: 1ks / color box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

vozu objem korby: 55,5 * 22 * 15 CM

2. výrobek obrázky


5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a výrobu, modernizovaný výrobní linky, vstřikovací stroj a další pokročilé související zařízení C-hvězda je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět skútr rovnováhu v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!

Dvojice:3D virtuální Reality Další:Děti Scooter

Dotaz