Vedl elektrický Skateboard

Vedl elektrický Skateboard

Alucard 6,5 palcový jedno kolo potulují Hoverboard elektrické bilance Model č.: CS-501LColor: bílá 1. DescriptionWith vývoj časů a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás nyní a speci

Podrobnosti o produktu

Alucard 6,5 palcový jedno kolo potulují Hoverboard elektrické bilance

Model číslo: CS - 501L

Barva: bílá

1. Popis

S vývojem doby a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně, elektřiny motorová vozidla nejsou luxus víc, máme také více a více možností na výběr, zatímco jedno kolo elektrická bilance skútr, který je populární ekologické výsledek pro moderní lidi bavit a jezdit, je jen jedním z nich!

ALUCARD jedno kolo rovnováhu skútru používá nejlepší suroviny jako základní deska, setrvačník, motory, baterie Samsung a bezpečnost chráněné technologie smart zajistit jejich bezpečnost a bez obavy lidí nečekané spálení nebo explozi. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a a co je nejdůležitější, jsou k dispozici pro export patent.

Model numberCS - 501L

Scooter s LED

Max load120kg

Max speed12km/h

Odolnost mileage16km

Max stoupání capability≤ 30°

MaterialABS + PC

Battery36V 4.4AH Lithium baterie

Účtovat voltageINPUT: AC 110-220V 50-60Hz

VÝSTUP: 42V/2A

Účtovat čas1-2 hodiny

Motorové power500W

Pracovní teplota 10℃ ~ 40℃

Síť weight10.5kg

Pneumatika size6.5 palce

Produktu size834 * 230 * 211mm

Platforma height6cm

ColorBlack/bílá

2. výrobek obrázky

5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a výrobu, modernizovaný výrobní linky, vstřikovací stroj a další pokročilé související zařízení C-hvězda je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět skútr rovnováhu v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!


Dvojice:Bilance Skateboard Další:Ne

Dotaz