Jak udržovat bezpečnost baterií, Balance Wheel by se nemělo vyhnout jízdě v deštivých dnech

- Apr 09, 2018-

balance wheel boom


Výskyt spontánního spalování akumulátorové baterie se zřídka vyskytl, což vyvolalo obavy veřejnosti. Správné používání baterií pro vážení vozidel a související elektronické produkty nelze ignorovat.


Podle průmyslových zdrojů jsou baterie rozděleny na suché baterie, olověné baterie, nikl-metalhydridové (Ni-Cd) baterie a lithium-iontové baterie. Lithiové baterie jsou nejčastěji používané baterie pro výbuchy. V každodenním životě jsou produkty lithiové baterie všude a většina baterií zabývajících se mobilním napájením, elektrickými vozidly a mobilními telefony jsou lithiové baterie.


Poté, jako obyčejný spotřebitel, jak můžeme udržovat a snižovat riziko nehod, když používáme související produkty denně?


balance wheel battery


Za prvé, teplota má významný vliv na lithiovou baterii. Při použití a skladování v prostředí nižší než -10 ° C nebo nad 50 ° C bude životnost baterie a životnost baterie baterie výrazně snížena a v maximální možné míře byste se jí měli vyhnout.


Kromě toho, jakmile lithiová baterie vstoupí do vody, dojde k výpadku proudu nebo nebezpečí požáru a zabrání se tak pronikání vody. U baterií, jako jsou vyvažovací vozidla a elektrická vozidla, je třeba vyhnout se jízdě za nepříznivého počasí, například deště nebo sněhu. Krátký okruh nastane, když voda proudí do okruhu, což způsobí zkratování vnitřní desky ochrany a poškození jádra baterie. Pokud budete pokračovat v používání nebo nabíjení, bude to mít za následek další poškození dalších důležitých součástí, existují skryté nebezpečí, jako je vypnutí spontánního spalování.


Instalace a demontáž baterie mají určité provozní specifikace a vyžadují speciální nástroje. Jako obyčejný občan byste se také měli vyhnout náhodnému rozložení lithiové baterie. V opačném případě mohou být vážné nehody způsobeny úrazem elektrickým proudem nebo zkratem.

Dvojice:Původ inteligentního kolečka Další:Velké dvoukolové vyvažování Smart Hover Board Inteligentní vyvážené auto s držadlem