Kniha o údržbě lithiové baterie možná nevíte

- Jun 06, 2018-

Lithium battery maintenance


Jarní pauzy, protože jaro je tak krásné, že chůze není jakýmsi zklamáním, hráči individuálního vyvážení kola budou vlastnit sníh v zimním vyvážení, aby otevřeli dveře.


Zjistíte však, že ... Vaše baterie nebyla delší dobu používána. Jak jej nelze účtovat? Nebo je život kratší a kratší? Ve skutečnosti je to proto, že je vybitá baterie, což vede k příliš nízkému napětí, které by umožnilo nesprávné startování lithiové baterie, což způsobí, že baterie bude předčasně selhat (jelikož hodnota napětí je níže, jádro baterie se nedá delší zahájení nabíjecího procesu).


Tato situace se nejčastěji vyskytuje na baterii digitálního fotoaparátu. Mnoho lidí si bude kupovat více baterií pro digitální fotoaparát. Někdy se však tyto baterie často nepoužívají a činnost nabíjení je obvykle ignorována, takže se nedá věnovat pozornost. Tyto baterie jsou poté vybité a při výpadku napájecího napětí pod určitým napětím se baterie vyjme.


Pokud nedojde k příliš dlouhému nabíjení, budou lithiové baterie přerušeny.


Nadměrné nabíjení má tento problém ochranné zařízení, které automaticky zastaví nabíjení po úplném nabití na mnoha zařízeních. Dalším problémem však je, že bychom jí měli věnovat větší pozornost. To znamená, že baterie úplně nenechávejte bez elektřiny.


Často slyším, že lidé říkají, že byste měli "chtít vyčerpat baterii, nejlépe po vypnutí baterie", ale toto tvrzení je úplně špatné v oblasti lithiové baterie. Pokud má iPhone varování o výkonu 20%, je třeba začít se připravovat na nabíjení. Pokud je lithiová baterie nadměrně vybitá, může dojít k příliš nízkému napětí baterie, což způsobí, že akumulátor spadne do režimu hibernace a způsobí předčasné vyřazení baterie. .


Není-li lithiová baterie nabitá, nebude po delším odjezdu použita nebo dobita. Bude způsobovat selhání lithiové baterie, protože je příliš nízká. Baterie, která je často vyčerpána z lithiové baterie, je mnohem výhodnější než běžná metoda nabíjení. Jeho délka života je nejméně stejně jako méně než polovina a nelze ji ignorovat.

Dvojice:Majitelé aut musí vidět čtyři tajemství každodenní údržbu elektrických vozidel Další:Baterie je velmi důležitá, dejte si pozor na nákup kvalitní kola pro vyvážení baterie