Několik doporučení pro bezpečné používání produktů lithiové baterie

- Aug 01, 2018-

Lithium battery maintenance.jpg


Lithiové baterie se používají v produktech setrvačky. Po zakoupení pravidelný značkový baterie lithium, to není 100 % bezpečné díky faktory životního prostředí a využití. Další informace o nějaké bezpečné způsoby, jak minimalizovat riziko.


1. je nejlepší číst příručku produktu před použitím. Obecně platí pravidelné značka bude mít kompletní bezpečnostní pokyny v příručce. Tyto opatření nejsou neopodstatněné, ale jsou získány prostřednictvím několika bezpečnostních testů.


2. bezpečné nabíjení. Většina požárům lithiová baterie během nabíjení. Snažte se nabíjet doma a vyhnout se nočním nabíjení. To je nejlepší mít někoho vedle sebe, při nabíjení.


3. Chraňte před vodou a vyhnout se používání nebo nabíjení ve vlhkém prostředí. Elektronické výrobky musí být mimo dosah vody co nejvíce.


4. vždy originální nabíječkou. Uživatelé, kteří si zakoupili produkty jako například vyvážení auta a elektrické skútry vědí, že většina produktů pro baterie lithium mají podobné nabíjecí porty. Mnoho uživatelů se mylně domnívají, že nabíjecí porty jsou kompatibilní. Ve skutečnosti napětí a proud různých produktů se liší. Nehody může snadno dojít při nabíjení špatně.


5. je-li v místnosti se bohužel zlobíš, odpojte nabíjecí napětí co nejdříve, Uchovávejte výrobek venku a použít vodou ředitelné požárních agenta nebo písek uhasit požár.


6. americká studie zjistila, že lithiové baterie požáry jsou v podstatě způsobeny tepelnou runaway a chlazení v hašení požárů je prioritou. Pro lithiové baterie přenosných zařízení, promítání experimentovat výsledky ukazují, že vodní bázi oheň hasicí má nejlepší chladící efekt, a plyn a suchý prášek hasicí mají špatný vliv.


7. je-li lithium baterie není používán po dlouhou dobu, je dobré ji nabít jednou za 3 měsíce udržovat aktivitu iontů lithia v baterii. Poplatek za více než 1 rok, může dojít k poškození baterie.

Dvojice:Suchá suché hořlavé exploze, elektrické kolo brzdové technologie, kterou musíte pochopit Další:Proč je to snadné pro elektrické kolo vznítit?