Rozdíl mezi dvěma kolečky elektrického skateboardu a inteligentním kolečkem

- May 04, 2018-

cstar


Za prvé, princip produktu a srovnání cen:


Elektrický skateboard je založen na konstrukční myšlence tradičního skútru. Je zdokonalena na základě lidského skateboardu. Komponenty, jako jsou baterie, motory, světla, palubní desky a počítačové čipy, jsou přidávány do skateboardu, stejně jako kola, brzdy a kola. Modernizace stojanu a dalších systémů vedla k vývoji produktů, jako je elektrický Skateboard, které se častěji objevují v každodenním životě a jsou obzvláště populární u kancelářských pracovníků. V současné době se cena elektrického skateboardu pohybuje od 1000 do 10 000 juanů. Jsou velmi populární mezi mladými lidmi ve vyspělých zemích Evropy a ve Spojených státech a ve velkých městech v Číně.


Vyvažovací kolečko, existují dva typy jednokolky a dvoukolové. Balanční kolečko je zbrusu nové vozidlo, které se objevilo v posledních letech. Používá baterii plus pohon motoru, počítačový čip a snímač, který pomáhá při manipulaci a může používat gyroskop vozidla a čtecí senzory Acceleration monitorují změny postavení těla v reálném čase a provádějí úpravy pro dosažení "dynamické" stability. Jedná se o nový typ ekologického produktu ochrany životního prostředí, který moderní lidé používají jako dopravní prostředek a rekreaci. Kromě každodenního cestování, někteří Výstava také často hraje svou úlohu dopravy. Současná cena se obvykle pohybuje od několika set dolarů až po několik tisíc dolarů.


Za druhé, porovnání výkonu:


1, přenositelnost


Elektrický skateboard se skládá z rámu, kol, baterie, brzdového systému, systému osvětlení, přístrojové desky apod. Čistá hmotnost přenosného elektrického skateboardu je asi 15 kilogramů, délka po skládání není obvykle větší než 1, 2 metry a výška není. Více než 50 cm můžete nosit nebo dát do kufru auta.


Vyvažovací kolo se skládá z kol, pedálů, motorů, baterií, brzd a dalších elektronických čipů. To váží asi 12 kilogramů. Může být přepravován samostatně nebo umístěn v kufru.


Celkově je vyvažovací kolo kompaktnější vzhled a lehčí. Přestože je v případě výpadku elektrického proudu třeba ručně přemístit vyvažovací kolo, je rovnovážným řešením tohoto problému i vyvažovací kolečko s kroužkem.


2, přes


Velikost kola váhového kola může dosahovat 15 centimetrů, přizpůsobit se mnoha druhům silničních podmínek a má jedinečné výhody v průjezdnosti.


Elektrický skateboard má obvykle pneumatiky o velikosti nejvýše 10 palců a je poměrně snadné čelit obecně městským silnicím. Při špatných podmínkách jízdy nejsou však podmínky projíždění ideální a při jízdě je třeba věnovat zvláštní pozornost.


3, zabezpečení


Elektrické Skateboard a balanční kolečko jsou nemotorové vozy, které nemají další bezpečnostní zařízení. Teoreticky umožňují jen nízkou rychlost jízdy na nemotorových vozidlech. Používají se běžně při návrhu hodinové rychlosti. Elektrické Skateboard a vyvažovací kolo budou mít nízké těžiště a nízkou hmotnost. Výhodou toho je vytvoření bezpečnějšího a pohodlnějšího cestování pro uživatele.


Za třetí, porovnání funkcí:


1, únosnost


Rozdíl mezi balančním kolečkem a elektrickým skateboardem není skvělý, ale protože pedály elektrické skateboardu jsou širší, mohou nosit dva lidi v nouzi. Proto je elektrický skateboard relativně výhodnější, pokud jde o únosnost.


2, vytrvalostní schopnost


Vyvažovací kolečko je obecně lepší než ekvivalentní kapacita elektrické skateboardu v odolnosti. Čím delší elektrický skateboard nebo vyvažovací kolečko zvýší váhu, tím více jsou v tomto ohledu shodné.


3, obtížnost při jízdě


Elektrický skateboard je podobný elektrickému bicyklu a je z hlediska stability také lepší než elektrický jízdní kolo a je poměrně snadno ovladatelný. Kolébkové kolo samo o sobě nemá řídicí zařízení a spoléhá pouze na funkci automatického vyvažování počítače a na to, že vozidlo vyvolával záměr řidiče. Přestože je styl řízení vahového kolečka poměrně nový, je snadnější se učit. Nicméně trvá praktické trvání, než se vyžaduje velmi přesná kontrola.


4, rychlost


Elektrický skateboard má dvě kola a akcelerační a brzdová zařízení elektrického skateboardu lze ovládat ručně a provoz je přímý, takže rychlost jízdy bude vyšší, ale z bezpečnostních důvodů je rychlost elektrického skateboardu obecně více než 20 km / h. Vhodný.


I když vyvažovací kolečko může teoreticky dosáhnout širší jízdní rychlosti, z bezpečnostních důvodů výrobci obvykle řídí rychlost v rozmezí 12 km / h a rychlost je pouze polovina rychlosti, kterou má skateboard.


Co je dobré pro vyvažovací kolo a skateboard?


Elektrický skateboard a vyvažovací kolečko jsou dva různé druhy přenosných dopravních nástrojů a mají podobnou funkční polohu. To je hlavní důvod, proč porovnáváme tyto dva typy výrobků. Za druhé, v praxi není rozdíl mezi přenositelností a vytrvalostí obou typů výrobků zřejmý. Pokud jde o průchodnost, vyvažovací kolo je více dominantní než elektrický skateboard a elektrický skateboard má vyšší kapacitu a rychlost. Vyvažovací kolečko. Spotřebitelé si vybírají podle svého skutečného použití. Pokud se používá jako nástroj městského cestování, není mezi nimi velký rozdíl. Buď elektrický skateboard nebo vyvažovací kolečko lze použít jako volbu, pokud má být použita jako víceúčelový dopravní nástroj. Kolečko pro přírodní vyvážení je stylovější a funkčnější.

Dvojice:Podrobné vysvětlení principu setrvačky magické operace Další:Kolečko pro vyvážení chaty, kde není dobré?