Proč je to snadné pro elektrické kolo vznítit?

- Sep 11, 2018-

Electric bike fire.jpg


Často požárům v médiích a to se rozumí, že mnohé zprávy požárů jsou pravděpodobně způsobeno nabíjení elektrických vozidel. Takže každý nemůže pomoci, ale zeptat: Proč je elektrické kolo vždy snadno vznítit? Ve skutečnosti Pokud víte, jak správně fungovat nabíjení elektrických vozidel, pak obavy o ohrožení bezpečnosti může být řešen.


Tedy Promluvme si vás o tom proč je tak snadno vznítit a jak zabránit požárům. Jsem přesvědčen, že po přečtení následující body, budete schopni okamžitě pochopit triky, aby se zabránilo nebezpečí požáru.


Přestože uplynul již horké letní sezóny, nemůže být sníženo povědomí o požární prevenci. Zejména pro nejdůležitější druhy dopravy pro veřejnost cestovat, protože nesprávná údržba denní údržbu, zvláště při nabíjení budou existovat mnoho důvodů pro zkratu vnitřních částí elektrických vozidel, způsobuje deflagrace a oheň, čímž uživatele život a majetek. Velké škody.


balancewheel fire.jpg


Některá data ukazují, že asi 95 % současné elektrické vozidlo požárům způsobených nabíjení. Řešení pro řešení oheň v procesu nabíjení elektrických vozidel je zpoplatnění bezpečnostní zařízení. Uvádí se, že mnoho vzorů prodaných na současném trhu elektromobilů nemají nabíjecí bezpečnostním zařízením, a to jen dává "zelenou" každodenními elektrických vozidel v procesu denního používání.


Kromě toho vzhledem k tomu, obecné elektrické vozidlo rám slitina, ostatní komponenty jsou převážně zhotoveny z plastu a polyuretanových materiálů. Jakmile baterie je zkratovat a požáry, celé kolo začne hořet v méně než 1 minutu. Po 90 sekundách vznícení teplota dosáhne 200. Stupeň, teplota plamene center je více než 150 stupňů. Proto nejbezpečnější způsob je vybrat zaručené elektrické vozidlo.


Naštěstí po zavedení nové národní standardní politika, povinné technické provedení pro výrobu elektrických vozidel a ze závodu odkazů, jako je maximální rychlost ≤25KM/h, motor výkon menší než nebo rovna 450W, musí být vybaveny pedál jízda na koni, funkce a technické normy pro elektrická vozidla. Se povinný upřesnění. Proto nejbezpečnější způsob je vybrat zaručené elektrické vozidlo.

Dvojice:Několik doporučení pro bezpečné používání produktů lithiové baterie Další:Chcete-li zastavit skryté nebezpečí, začněte pravidelnou kontrolou své elektrokolo.