2019 Jaro Hongkong Globální zdroje Výstava Sdílení cestování je nový hlavní proud v průmyslu

- Apr 19, 2019-

亞洲國際博覽館.jpg


AsiaWorld-Expo.jpg


V dubnu 2019 se konala výstava v Hongkongu Global Sources Spring Electronics Show, která spojila špičkové technologické produkty. Letošní Electronics Show byla rozdělena do dvou sekcí, Consumer Electronics Show a Mobile Electronics Show, včetně 11. dubna. Má také největší výstavní plochu počítačového produktu a automobilové elektroniky v Hongkongu. Jako jedna z výstav světové třídy přitahuje Global Sources Electronics Show více než 60 000 zákazníků ze 150 zemí a regionů. Dodavatelé a značky společnosti z Číny a dalších částí Asie předvést své vynikající produkty na této platformě. Správný partner.


Pro chytré výrobce cestovního ruchu je to vynikající platforma pro prezentaci svých produktů mezinárodním odběratelům. Výstava Global Sources je také jednou z výstav inteligentní mobility.


HiC-star Expo.jpg


HiC-star gamepad.jpg


HiC-star scooter.jpg


Jako výrobce herních periferií a inteligentního mobilního průmyslu nebude HiC-star na výstavě určitě chybět. Výstavy spotřební elektroniky, které se budou konat v 11-14 hodin, budou vystaveny společně s výrobky pro skútry a herními produkty.


rugby unicycle.jpg


Po návštěvě výstavního areálu autor objevil několik nových hraček, především ragbyové jednokolky. Ve srovnání s obyčejnými jednokolky je rugby snadnější obsluhovat a je vhodný pro začátečníky.


Electric surfboard.jpg


Koloběžka běžící na zemi je dostačující. K dispozici je také skateboard, který může běžet na vodě. Elektrické vody surfy, přátelé, kteří mají rádi surfování mohou věnovat pozornost.


diving supplies.jpg


Water propeller.jpg


Tam jsou také tekoucí voda, samozřejmě, podvodní běh, to je vybavení pro vodní sporty, může pomoci ve vodě.


Product packaging design.jpg


Candy packaging.jpg


Obaly vystavovatele jsou zajímavější, vypadají jako bonbóny a jsou vlastně něco jako sluchátka a datové kabely.


Pixel style.jpg


Pixel style decoration.jpg


Booth decoration.jpg


Dekorační styl této kabiny je velmi dobrý, pixel styl je opravdu nostalgický.


Poslední výstava také řekla, že zákazníci přicházejí do našeho stánku, aby zjistili, zda se skútr může zeptat, zda je možné ho sdílet. Je zřejmé, že zámořské sdílení skateboardů je horké, takže většina produktů vystavovatelů je soustředěna na elektrické skútry, následované elektrickými jízdními koly, některé nákupní společnosti mají svůj vlastní soubor sdílených řešení, stačí si vybrat skútry a někteří dodavatelé skútrů mají jejich vlastní sdílená řešení pro skateboard, která zajistí jednorázový servis pro kupujícího.


爱路卡登CS-518电动滑板车


NOVINKA lu Alucard CS-518 Skládací elektrický skútr


S cílem využít příležitosti na trhu a využít staré produkty jako řešení pro sdílení v loňském roce, mnoho výrobců mělo mnoho problémů, takže je nutné modely přizpůsobit tak, aby se jim dostalo uspokojivější odpovědi.

Dvojice:HiC-star Balance Scooter Úvod do produktu Další:Informace o výstavě HiC-star Duben 2019