Často se vyskytují nehody, Xi'an pošle odrazné nálepky pro odlétání elektrických vozidel

- Aug 20, 2018-

Chinese traffic accident.jpg


Vzhledem k postupnému zvětšování trhu s elektrickými vozidly v domácnostech dochází často k nehodám v oblasti bezpečnosti provozu v důsledku elektrických vozidel. Zvláště pro specializované dárkové průmyslové odvětví, které je v dnešní době horké, je bezpodmínečně nutné bezpečně přepravovat elektrické vozidlo. Nedávno mise USA řídila dopravní policie Xi'an, aby vytvořila "bezpečnou učebnu" pro vzdělávání v oblasti bezpečnosti dopravy a vydala žlutou-zelenou reflexní nálepku pro více než 100 amerických skupin, kteří se v Xi'an dostali do potravin.


Uvádí se, že "Bezpečná učebna", kterou zřídila mise USA a dopravní policie Xi'an, příslušní pracovníci Úřadu pro oddělení městské dopravní policie nejen analyzují minulé případy nehody, ale musí také otevřít světlomety a zadní světla, když pracovníci zajišťující stravování dodávají jídla v noci. A včasné aktualizace dodacích vozidel, aby bylo zajištěno, že doručovací služba je bezpečná a bezpečná.


Ve skutečnosti byl vývoj trhu s elektrickými vozidly zakořeněn a nebezpečí bezpečnosti provozu vyžadovala nápravu. Odvětví dodávek, které podporuje většina uživatelů, lze popsat jako velkou skupinu uživatelů elektrických jízdních kol / elektrických vozidel. Proto, jak zajistit bezpečnost odběratelského oddělení při poskytování jídla, se stalo společným zájmem podniku a oddělení řízení dopravy.


Podle statistik v roce 2017 bylo v Xi'anu 166 dopravních nehod s elektrickými vozidly, u kterých bylo 9 úmrtí a 191 zranění. Mezi nimi je zóna high-tech přeplněná vícečetnou dopravou, takže pravděpodobnost elektrického autonehody je čtyřikrát vyšší než u ostatních okresů a nehoda je způsobena skutečností, že elektrický vůz neotvírá světlomety, a úmrtnost personálu elektrického vozu bez helmy dosahuje až 80%.


"Bezpečná učebna", kterou zřídila mise Spojených států a dopravní policie Xi'an, umožnila mnoha distributorům po výcviku pociťovat výuku. Řekli, že budou v budoucnu standardizovat bezpečnost jízdy a zajistí efektivitu distribuce a současně zajistí život ostatním i ostatním. Zabezpečení majetku.


Současně Xi'anská dopravní policie navrhla a vyrobila vysoce-bezpečnostní žlutozelené reflexní samolepky pro většinu odbavovacích pracovníků. Později bude personál dodávající potraviny postupně připojen ke svým elektrickým vozidlům, aby zlepšil bezpečnostní faktor noční práce a snížil počet zaměstnanců, kteří dodávali potraviny. Pravděpodobnost nehody.

Dvojice:[Galerie] Boxx Electric Bike 80 mil dlouhý životnost baterie, může také přepravovat zboží Další:Tři hlavní Travel Service poskytovatelů v USA protestují proti vysokých cel na Čínu