Americká superstar Rihanna zranila tvář při jízdě na skútru s modřinami na očích

- Sep 17, 2020-

Rihanna.jpg


Podle zpráv v médiích, populární superstar Rihanna byl zraněn při nehodě elektrický skútr v poslední době, ale to nebyl vážný problém a má téměř zotavil.


V pátek 4.září, Den den sedí v autě byl fotografován v blízkosti restaurace v Santa Monice, Los Angeles. V té době seděla v autě a čekala, až její společníci vyzvednou jídlo. Auto bylo velmi tmavé, ale na čele měla zřetelné modřiny, oči tmavé a obličej byl trochu oteklý. Mnoho médií zveřejnila fotografie a naznačila, že by mohla být znovu poražena někým.


Nicméně, mluvčí rychle objasnil prostřednictvím lidí, že Rihanna je jen poslední obětí elektrického skútru, a její zranění není tak vážné, jak se zdá. Prohlášení říká: "Rihanna převrátil a zranil její čelo a obličej při hraní na elektrický skútr minulý týden. Teď už je v pořádku. Naštěstí nebyla vážně zraněna a rychle se zotavila."


Shodou okolností, slavný britský jedovatý jazyk Simon Cowell spadl na elektrické kolo minulý měsíc a poranil si páteř, téměř ochrnutý. Pro srovnání, každý den má velké štěstí.


Nicméně, vždycky jsem dávat pozor na mou pleť každý den, a já jsem často po videa na internetu, aby fanoušci, jak se péče o pleť. Teď, když jsem utrpěl takové zranění na tváři, musím být velmi naštvaný. Režisér Peter Berg již dříve odhalil, že Rihanna se připravuje na svůj film Amazon, který zaznamenává její život za poslední čtyři roky, a žertoval, že film bude vydána příští rok.


"Čtyři roky s ní je opravdu epická cesta," Berg chválil Riri nejvíce: "Ona je úžasná žena, ona se zdá být roste každý den, neustále rozšiřuje nové podniky a kariéry, je to tak rychle, že je téměř těžké držet krok." Dodal: "Takže pokaždé, když si myslíme, že dokončíme natáčení tohoto filmu a zahájíme ho, udělá něco, jako je vytvoření módní značky, jako je Fenty nebo značka spodního prádla nebo její značka péče o pleť. Pohybuje se plnou rychlostí."


Takže každý by měl věnovat pozornost bezpečnosti při hraní skútrů.

Dvojice:Bill, který může ukončit Kalifornie Bike-sdílení a Scooter business byl změněn Další:Cool elektrický skútr Scrooser