Schváleno vládou. Velké množství sdílených jízdních kol a sdílených skútrů se bude šířit po celém Washingtonu

- Jan 02, 2019-

Americké ministerstvo dopravy (DDOT) oznámilo, že v roce 2019 plánuje vydávat provozní licence pro 10 společných elektrických jízdních kol a sdílených skútrů, které budou fungovat v předepsaných mezích. To znamená, že na ulicích Washingtonu bude umístěno zhruba 6 000 sdílených vozidel.


American shared bike.jpg


DDOT uvedl, že může vydat více licencí, což umožní Washingtonu ubytovat až 17 000 sdílených vozidel.


DDOT ředitel Jeff Marootian uvedl ve zprávě, že DDOT je spokojen se společným dopravním průmyslem v roce 2019. Vytvořili jsme rovné podmínky pro osm společností, které získaly licenci, a také vytvořily nové způsoby cestování pro občany. To také bude přínosem pro vývoj nejinovativnějších, bezpečnějších a účinnějších provozovatelů společných skútrů.


Seznam 8 schválených operátorů: Hopr, Jump, Lyft, Razor, Ridecell, Skip, Spin, Wind.


American shared scooter.jpg


Novým způsobem cesty je trend v době. Americká vláda používá tento systém k vedení a regulaci, vědeckému vyhodnocení kapacity města a přidělování operátorů rozumně k vytvoření zdravého podnikatelského prostředí. Nicméně, v Číně, sdílení jízdních kol a sdílení elektrických vozidel atd., Nemají právo jít na silnici, proč je to tak?

Dvojice:Indie sdílené Electric Scooter společnost obdrží 100 milionů dolarů na financování Uber připravuje 1 miliardu dolarů na sdílení projektů v roce 2019 Další:Novus lehký elektromotor, je spíš jako umělecké dílo