C-Star se setká s výstavou 2018 jižní Čína

- Jun 01, 2018-

01.jpg


2018 Zahraniční průmyslová a technologická expo (jižní Čína) se koná od 4. června do 6. června ve výstavní síni Poly World Trade Center v Guangzhou. Výstavu hostí Hospodářská komora Guangdong Electric Vehicle. Závazky Guangzhou Daozhi Exhibition Co., Ltd., tento rok je třetí.


2016.jpg


C-hvězda se účastní výstavy v roce 2016 jižní Čína


C-star bude také debutovat v jižní Číně v tomto roce a bude vystavovat nejnovější výrobky společnosti na stánku č. 4 Hall 452. Těšíme se na vás.


Po letech rozvoje se segment elektrických vozidel Guangdong stal důležitou součástí tří hlavních segmentů elektrických vozidel v zemi. Jako jižní brána k pevninské Číně je provincie Guangdong národním hospodářsky silným provincií a významným oknem zahraničního obchodu. Má bohaté zeměpisné a environmentální výhody. S výstavem Tianjin na severu, veletrhem Nanjing uprostřed a výstavní platformou na jihu, je to platforma pro vytvoření základny v jižní Číně a prozkoumání mezinárodního trhu. První výstava jižní Číny se zrodila v roce 2016. Na první výstavu trvalo méně než šest měsíců. v roce 2017 uspořádala Výstava jižní Číny více než 110 velkých a malých národních značek, které přilákaly více než 10 000 návštěvníků z domova iv zahraničí.

Dvojice:C-Star hostila první outdoorovou aktivitu a osmou konference Happy Points v roce 2018 Další:Čína USA elektrický samobalanční Scooter normy sladění pracovní skupina inaugurační, budování základ pro spolupráci v oblasti robotiky