Může elektromotory a vyvažovací kola být přivedeny do metra?

- Oct 25, 2018-

China subway.jpg


Nedávno se fenomén používání elektrických skútrů a vyvažovacích kol v pekingském metru postupně zvyšoval. Jaké předpisy má Beijingské metro pro rovnováhu kol a skútrů?


Ve skutečnosti, podle "Pravidel bezpečnosti Pekingské železniční dopravy", "honit, hrát nebo se zabývat skateboardingem, jízda na kolečkových bruslích, jízda na kole, atd. Na stanici, na vozíku" zastavit a správní úřad městské dopravy vydá varování. A mohou být pokuty mezi 50 juanů a 1000 juanů. Vzhledem k tomu, že "Pekingský katalog zakázaných předmětů pro železniční tranzit" nestanoví, že elektrické skútry a kolečka jsou zakázány, každý může přepravovat příslušné předměty na železniční dopravě.


hoverboard smart balance.jpg


Alucard CS-617 délka vyvážení kola 59.9cm šířka 19.5cm vysoká 18cm splňuje požadavky


hoverboard electric skateboard.jpg


Alucard CS-504 elektrický skútr délka 109.4cm šířka 18.2cm vysoký 28cm (po skládání) splňuje požadavky


Je však třeba poznamenat, že kód cestujících omezuje velikost cestujících, kteří přepravují zavazadla, na "délku nepřesahující 1,8 metru, váhu nepřesahující 30 kilogramů, šířku a výšku nepřesahující 0,5 metru", tedy elektrické skútry a sklápěcí kola v tomto standardním rozsahu . Bezpečnostní pracovníci jsou zpravidla propuštěni.


Je třeba poznamenat, že vzhledem k rozdílům v identifikaci zakázaných předmětů v průběhu bezpečnostní kontroly na různých stanicích, podle zpětné vazby od mnoha netien, některé stanice nemusí být schopny předat bezpečnostní kontrolu elektrickému skútru a zůstatek (v rámci určené velikosti).

Dvojice:[Galerie] Cafe stíhací koncept elektrické motorky, 55 Mile Fighter Další:Tesla v koloběžce jste to viděli?