Elektrické váhy Scooter Výzkum a vývoj potřeby, které mají být vylepšeny

- May 17, 2017-

Když už mluvíme o elektrickém vážení Scooter, poslední tři roky oblíbené situace je 13 let populárního dvoukolového self-balancing auto, 14 let populárního self-vyvažování auto s jedním kolem, letošní populární Electric Balance Scooter.

První dva, protože obrácené kyvadlo, vypadá vysoko, právě když město může prodávat desítky tisíc nebo dokonce desítky tisíc. A další řídicí technika byla zhnitá po chalupě, viděl jsem 690 dolarů jediného self-balancing auta. Začátek společnosti, prodeje oheň měsíční tržby 4000, prodeje nelze popsat, ale teď na trhu, kolik hrát? Zdánlivě moc.

Začátkem tohoto roku se náhle populární Electric Balance Scooter, Electric Balance Scooter se vzestupem hnacího průmyslu a vzestupu. Otevřená jízda nemůže v minulosti běžet, hosté nemohou běžet domů, aby se vrátili domů, takže mají takové auto, které obvykle začíná, když hosté odkládají kufr, domů a pak začínají. K uspokojení potřeb těchto lidí bude trh. Spíše než předvádět bláznivé klesající chladné závěsné dny techniky, pouze trh, bláznivé jízdy chladné obvykle žádné přátelé ... ...

Pak prvním krokem ve výzkumu a vývoji je pochopit potřeby zákazníků jako první. Znalost skutečných potřeb zákazníků je technickou úlohou. Před 10 lety jsem slyšel, že japonská společnost export textilní společnosti šéf řekl, pokud někdo může poskytnout to, co je v Japonsku populární každý rok, jaký druh zboží, pak roční plat 500.000 je možné. Nyní hodně suchého, nazývaného poradenský průmysl, je velmi vysoký plat. Dokáže přesně vědět, že poptávka zákazníků je velice dobytčí, a proto si všichni uvědomují, že se jedná o poptávku od zákazníků nebo o velkou vlnu mřížky na rýžovou rýži, nemluvě o výzkumu a vývoji, o naléhavé práci, o provedení všech aspektů jen Oh. Pak předvídat potřeby zákazníků po mnoho let, je poměrně obtížná technická práce. Mnoho společností se zvedne, spousta společností zavěsí. Elektronická kamera éra, Kodak film vysázený, japonský digitální fotoaparát oheň; digitální fotoaparát žádný požár, jak dlouho, stále více a více mobilních telefonů může nahradit kartu stroje, a Nokia nahoru, Japonsko několik velkých fotoaparátů není, jak; inteligentní stroj éry, SLR výkonnost telefon nelze dosáhnout, Nokia zavěsil ... ...

Elektrické váhy Scooter Proto ve velkých podnicích musí inženýři na vysoké úrovni mít dostatečně dlouhou strategickou vizi. Co takový plat člověka? Společnost platit tajemství, ale mohou koupit dražší než Audi A6L auto, vždy hádat. A požadavky zákazníka jsou definovány jako technické požadavky. Ford, který vynalezl potrubí, jednou řekl, že pokud se zeptáte zákazníků, co chtějí, zákazníci budou říkat, že chtějí rychlejší koně. Zákazníci mohou vidět pouze tradiční řešení, v příštích několika letech, jak hrát, inženýři by měli být přeloženy přes profesionální úrovni, původní zákazník na dlouhé vzdálenosti, rychle se pohybující. Pak auto, samozřejmě, než silný kůň, budoucnost, kterou musíte dělat, je auto, spíše než pěstovat BMW.

Elektrická váha Scooter Požadavky na inženýrství mohou začít obecně říci několik bodů a tyto body pravděpodobně budou všichni znát odvětví. Jak například auto běží rychleji, jděte dále a pohodlněji se posaďte. To vyžaduje další zdokonalení a analýzu požadavků subsystému "Výzkum". Jak zlepšit rychlost kola, nechat auto běžet rychleji; jak zlepšit mechanickou účinnost, nechat auto běžet dále; jak udělat závěsný systém, a tak sedět pohodlněji. Poslechněte je, podle rozumné zkušenosti, můžete napsat plán, o 5 let později, motor, aby vypadal; pohonný systém a tvar, aby vypadal; zavěšení a sedadlo, aby vypadalo.

V souladu s touto logikou, o 5 let později, o 10 let později, je-li směr správný, je to nejmodernější zařízení na světě pro určité přátele. Vím, že málo společností ve Spojených státech, jsou tak suché, jako je Ford, nová energetická vozidla, před několika lety provedla několik let předběžných studií proveditelnosti a nyní je spousta techniků, vědců stále vysokých, 2018 let na trhu, výzkum a vývoj cyklus téměř deset let.

V tomto procesu musí inženýři porozumět potřebám, překládat se do inženýrského směru, rafinovanému technickému bodu útoku. Vytvořte prototyp, abyste ověřili návrh, a pak jej vylepšete a ověřte. Několik reinkarnace hodí dolů a pak stereotypy. Konečně, když se továrna zabývá mnoha problémy a riziky, bude po selhání zápisu velmi nízká.

K tomu, aby se nadále vedl budoucnost, je třeba, aby se výzkum a vývoj také dále zlepšoval po tom, co produktový trh vyvstával potřebu neustálého získávání zpětné vazby od zákazníků, shrnul stížnosti zákazníků, v těchto stížnostech shrnul konstrukční chyby a technické mezery. A pak v příští generaci produktů na upgrade verze, změnit velké slova, ve skutečnosti, nové kolo výzkumu a vývoje.

Táhněte tolik, přejděte zpátky na elektrický válet Scooter. Elektrická váha Scooter zahájila palbu na začátku tohoto roku. Vedle automobilového průmyslu je ve skutečnosti mnoho lidí také využíváno, zejména ve velkých městech. Každý rok v září, kvůli zápisu studentů, rodiče následovali do Pekingu hrát, střední-podzimní festival "spustit peníze", září v celém Pekingu "zablokování měsíce." Někdy se hodina na hodinu nemůže pohybovat, vystoupit na zem s tím, že "křižovatka" se odhaduje, že běží rychleji než auto. Z některých zvláštních důvodů (jako je například létající loupež) je mnoho velkých měst na pevnině zakázáno. nejméně omezena na limit.


Dvojice:HK Fair of C-Star V říjnu 2017 Další:Jaká je hodnota inteligentního elektrického váhy Scooter?