Elektrický vyvažovač by měl splňovat národní zkušební normy

- May 12, 2017-

Elektrický váček Scooter je nový typ produktu, který následuje po dalším skateboardovém hnutí po tradičním skateboardu. Elektrické váhy Scooter jsou velmi energeticky účinné, rychlé nabíjení a dlouhé vzdálenosti. Modelování vozidel hezký, snadno ovladatelný, bezpečnější. Pro pohodlí života jako kamaráda je určitě velmi vhodný pro volbu, přidání trochu zábavy do života.

Vzhled je velmi stylový, velmi malý, můžete sklopit, je přinést autobus bez problémů, jestli si jdete na vlastní kůži, nebo jít venku hrát je velmi dobrá malá volnočasová doprava, hlavně k přepravě je velmi pohodlné. Elektrická bilance Výkon Scooteru je dobrý.

Elektrická váha Scooter funkce:

Skateboard s odolností proti prasknutí, proti deformaci, proti alpínům, velmi odolný proti opotřebení, posílí hliníkovou konzolu a základnu, není snadné se zlomit, povrch skateboardu je vytištěn barevnými vzory. Skateboardy Spolehlivé natočení těla a dopředu, nepoužívejte nohu k posuvu, můžete provádět všechny druhy fantazijních změn akce, s torzním pohybem, mohou být významné

Chudokrevný efekt může zvýšit osobní vyváženost zábavních aktivit.

Vzhledem k tomu, že neexistují specifické požadavky na detekční normy Electric Balance Scooter Detection, viz "všeobecné technické podmínky elektrického kola". Celkem 20 vzorků vzhledu vozu, výkon brzdného účinku, trvalý kilometr, byla testována maximální rychlost šesti indikátorů. Pekingská asociace spotřebitelů na velkém online nákupu platformy prodeje 20 Electric Balance Scooter vzorky byly srovnávací test, výsledky ukazují, že více než produkty Bacheng existují bezpečnostní problémy výkonu.


Dvojice:Správná údržba olověných akumulátorů pro elektrické váhy Scooter Vehicles Další:Staňte se agenta v Alucard Tearm. C-STAR INDUSTRIAL LIMITED