Elektrické váhy Scooter Existují určité bezpečnostní rizika

- May 12, 2017-

V poslední době mohou pečliví občané zjistit, že je z času na čas vybudován stylový chladný elektrický váhy Scooter, aby se dopravil po silnici města. Toto módní vyvážené auto se stává spoustou mladých lidí "nového favorita". Ale tento nový typ "vzdát se artefaktu" na silnici, ať už existuje určité bezpečnostní riziko? Spolu s vyšetřovacím reportérem.

Dvě kola, směrovací tyč, nemusejí klesat na pedál ak brzdění, těžištěm těla může řídit jízdu. Právě teď tento tvar chladný elektrický váhy Scooter, mnoho mladých lidí všech věkových kategorií. Stoudemire, je módní elektrický přehrávač, hrající bilanční vůz je více než rok. Řekl, že jako dopravní prostředek krátkého dosahu je v životě skutečně výhodnější, ale existuje mnoho problémů. Dnes je spousta mladých hráčů, jako je Stoudemire, někteří z nich budou řídit elektrický pult na silnici. V tomto ohledu se někteří lidé obávají, že to ovlivní provoz, existují bezpečnostní rizika.

Ve skutečnosti, jako dopravní prostředek na krátkou vzdálenost, výhoda Electric Balance Scooter spočívá v rychlosti, malé velikosti, více světla. Je zřejmé, že elektrický váhy Scooter přes motor k zajištění kinetické energie, maximální rychlost může dosáhnout 16 km. Reporters kontaktovali zkušební tým fyziky Shantou v zahraniční čínské škole, Electric Scooter Scooter při nejvyšší rychlosti pod zkouškou účinnosti brzd. Při zkoušce brzdné vzdálenosti experimentátor umožnil řidiči náhodný pohyb a vydal příkaz zastavit řidiči uprostřed.

Experimenty provedly desítky experimentů, zjistilo, že při vyvážení auta na nejvyšší rychlost při jízdě, průměrná vzdálenost 6-7 metrů.

Xiao učitel řekl teoreticky, 6-7 metrů síly s asi 600 libry předmětu útlaku těla. Pokud tato rychlost, řidič a jiné předměty narazí, nebude způsobovat žádné malé škody.

Elektrické váhy Scooter To není stejné jako auto, auto má bezpečnostní pás, kolo je rukojeť a sedadlo, rovnováha auta je upevněna nohama a vyvažovací vůz, pokud se silnice narazila na náhlou situaci, najednou zrychlil nebo náhle brzdy, setrvačnost a ztráta rovnováhy, takže bude tato nebezpečná situace

Ve skutečnosti, v posledních letech, kvůli vozidlům s elektrickou rovnováhou takové vozy způsobené dopravními nehodami, v jiných částech země došlo více. Minulý rok, Šanghaj, mladý muž, který řídí elektrické skútry, protože brzdy jsou méně, chodec zabitý k smrti. Z judikatury vyplývá, že řidičský elektrický skútr v té době nesplňoval bezpečnostní technické normy a nebyl vůz.

Podle právníků Zheng Electric Scooter Scooter a elektrických skútrů nejsou ani v souladu s čínskými bezpečnostními normami pro motorová vozidla, ani v kategorii adresářů pro motorová vozidla. Podle "Zákona o bezpečnosti silničního provozu" příslušných ustanovení takového taxi nástroje, nemají právo.


Dvojice:C-Star Letní tábor-pěší turistika od Xichong do Dongchong v poloostrově Dapeng, SZ - turistika, příliš šťastný Další:Správná údržba olověných akumulátorů pro elektrické váhy Scooter Vehicles