Elektrické vyvážení kola Populární Urumqi Street Alley

- May 07, 2018-

V dnešní době, v ulicích Urumqi, mnozí módisti, kteří chodí po "horkých kolech", přitahují extrémně vysoké výnosy. Vzhledem k tomu, že je chladný a snadno ovladatelný, tento nový typ elektrického kolečka je populární u mladých lidí.


Nicméně, za popularitou elektrického kolečka je tah elektrického kolečka také tak chladný, že může být "smažený". V posledních dnech došlo k nehodě v Jiaozuo s elektrickým vyvážením náboje výbuchy a zranění, což vyvolalo obavy pro rodiče a milovníky kol. Takže je tento nový druh dopravního nástroje opravdu spolehlivý?


Průzkum reportérem


Vyvážený prodej kol na trhu


Za tímto účelem reportérka nedávno navštívila hlavní nákupní centra a velkoobchodní trhy v Urumqi a zjistila, že různé značky prodeje elektrických bilancí jsou horké, včetně nějakého elektrického kolečka bez jmen.


18. ledna ráno přišla reportérka do obchodu s dětskými hračkami v přízemí suterénu Oilai, Wangfujing, a uviděla elektrický kolečko v nápadné pozici ve dveřích. Prodejce řekl novinářům, že od přepravy, prodej byl dobrý, v loňském roce prodal více než 100 jednotek, většina kupujících jsou adolescenti a děti.


china balance wheel


"Pokud jsou používány správně, nedovolte, aby se kolo používalo ve vodě. Obecně se nevyskytnou žádné problémy s kvalitou. V posledních letech se prodávalo mnoho vyvažovacích kol a rychlost oprav byla velmi nízká. Neexistoval žádný případ výpadku kolových kol, "uvedl prodejní průvodce novinářům.


Vedle prodejního místa vyvážení kola v obchodě, reportér také viděl některé hračkářské velkoobchodní centra mají také mnoho prodejních bodů pro bilanční kolo. Ve srovnání s obchodním centrem se značkové kovové značky prodané na velkoobchodním trhu mění a ceny se liší. Relativně blízko k lidem také majitel obchodu neustále informoval reportéry, že se "dobře prodávají".

Dvojice:Hoverboard 2.0 Zahraniční návrháři představí novou generaci kola vyvážení Další:Kdo je vítězem na trhu Scooter v závislosti na koncentraci?