Elektrické kolo Anti-krádež Locator Nechte vaše elektrické kolo Nebojte se o ztrátu

- Oct 17, 2018-

Krádež elektrických kol byla vždy pro spotřebitele bolesti hlavy. Bez ohledu na to, kde je motor umístěn, stále zabraňuje zloději ukrást "nadšení" vašeho elektrického kola.


Electric bike thief.jpg


Co mám dělat, aby bylo vaše elektrické kolo bezpečnější a méně pravděpodobné, že byste ho ukradli? Mnoho lidí říká, že je lepší změnit zámek, ale tato metoda nevyřeší problém. Pokud chcete, abych řekl, že je lepší jej nainstalovat pro vaše elektrické kolo. Zachycovač proti krádeži.


Electric bike anti-theft positioning.jpg


V poslední době se v různých částech země vyskytlo mnoho případů krádeže elektrických kol. V okrese Zibo High-tech Zone bylo ukradeno více než deset elektrických kol. Vzhledem k tomu, že sledovací video není jasné, majitelé elektrických kol se mohou rozpoznat jen nešťastně. Majitel elektrického kola, který se také stalo v Šanghaji, našel elektrické kolo za hodinu poté, co byl ukraden elektromotor. Důvodem je to, že vlastník motocyklů v Šanghaji při nákupu automobilu instaloval elektromotor proti krádeži, takže byl ukraden. Poprvé jsem dostal připomenutí z mobilní aplikace a ukázal umístění elektromotoru v reálném čase a poskytl důležitým stopám pro to, aby policie řešila elektromotor.


Takže, aby nedošlo k odcizení vašeho elektrického motocyklu, nainstalujte zařízení pro krádež proti krádeži a vynaložte malé peníze na to, abyste udělali velké věci.

Dvojice:Singapur zahajuje bez řidiče sdílené skútr, který může přijít k vám automaticky Další:Není potíže se Začínáním, Stator Scooter Super Balance Black Technology