Elektrická kapacita jednoúčelového elektrického váhy Scooter

- Oct 24, 2017-

One Wheel Electric Balance Scooter je jednohodinový elektrický pohon s možností vyvažování osobních dopravních prostředků, což je město dopravních hodin, je bezprecedentním novým dopravním prostředkem. Také známý jako myšlenkový vůz, používaný v osobní dopravě, inspekci práce, krytá místa, golfové vozíky, policejní hlídky, velká místa pro osobní dopravu, cestovní ruch, zábavní a automobilový průmysl a další aspekty.

Použití lehké, flexibilní, bezpečné a snadno ovladatelné, může výrazně rozšířit vaše obzory, ale také vám přinese kouzlo zážitek z jízdy.

Zásadou fungování kočárku je především princip rovnováhy letadel, tj. Samotné vozidlo, schopnost automaticky vyvážit (elektronický samoběžný systém). V zásadě, pokud má kolečko právo zapnout napájení a udržet přiměřenou funkci elektrického proudu, autoři se nemusí obávat možnosti dumpingu. To je zcela odlišné od obecných potřeb skateboardu a jiných vozidel, které jsou vyváženy řidičem. Prostřednictvím inerciálního navigačního systému pro určení těla postoje a poté pomocí přesného vysokorychlostního centrálního mikroprocesoru pro výpočet příslušných instrukcí motor dosáhne vyváženého účinku.

Elektrická bilance Scooter je poháněn elektřinou, pak je nezbytná baterie. A my krok za krokem výrobek energie traktoru je použití lithiových baterií jako energie vozidla. Lithiové baterie a jiné baterie v porovnání s vyšší energetickou hustotou, v souladu s kompaktními a lehkými prvky produktu. Použití vyhrazeného systému řízení spotřeby, vícenásobná vysokokapacitní vedení lithiové baterie. Systém může sledovat celou baterii uvnitř napětí akumulátoru a nastolit situaci. Pokud dojde k jakémukoli problému s akumulátorem, systém způsobí rušení, jako je poplach, vibrace, zpomalení apod., Tj. Ochrana baterie Řídící systém také chrání řidiče.


Dvojice:Li-on baterie nové vývoje pro elektrický skútr Další:Budoucí dopravní doba - elegantní vyvážení scooter