Skládací skútry viděli. Už jste někdy viděli skládací kolečko?

- Nov 02, 2018-

urmo balance wheel.jpg


Viděli jsme více skládacích elektrických kol a skládacích skútrů. Jako vyvažovací kolečko s atributy zábavy a atributů pro cestování nejsou uživatelé ničím menším než elektrické skútry. Vyvažovací kolečko (s výjimkou kolečka) však není tak přenosné jako elektrický skútr, protože nemůže být složeno a je nepohodlné ho nosit.


Nedávná německá firma Urmo, která obhajuje minimalismus, navrhla dvojnásobný skládací elektrický kolečko.


folding balance wheel.jpg

folding balance wheel.jpg

folding balance wheel.jpg


Design Urmo 14-palcový kruhový dutý kolečko je nepochybně lehčí než tradiční vyvažovací kolečko. Pedál je skládací část a proces skládání trvá jen 2 sekundy. Celé auto je pouze 6,5 kg a může být po sklápění zvednuto jako kufřík. Má maximální rychlost pouze 15 km / h a maximální vzdálenost 20 km.


folding balance wheel.jpg


Je zřejmé, že zakladatel tohoto produktu zahájil projekt v garáži svého domova. Trvalo dva a půl roku a zažil čtyři verze náhradních dílů a projektový tým se rozšířil na 10 lidí. Členové týmu jsou z některých společností BMW, Tesla a dalších automobilů.


best balance wheel.jpg


Produkt bude na konci roku přeplněn a očekává se, že prodal za 999 eur.

Dvojice:Jezdectví elektrická jízda v zimě, držte hlavu teplou a ne zanedbatelnou Další:Hrozně, exploduje malá náhodná elektrická baterie