Od 1. listopadu bude Peking Balance Wheel And Scooter zadržen a pokutován

- Oct 16, 2018-

China prohibits balance wheel.jpg


žádný problém s policejní vyvážení kola?


Odpoledne 28. září schválilo 7. schůze Stálého výboru 15. městského kongresu v Pekingu, aby přijalo rozhodnutí o změně "Opatření pro provádění zákona Čínské lidové republiky o bezpečnosti silničního provozu". Toto rozhodnutí bude účinné od 1. listopadu 2018. Implementace. "Opatření" zmínila, že oddělení kontroly dopravní bezpečnosti orgánu veřejné správy může zadržet zařízení a uložit pokutu ve výši 200 juanů na silnici pomocí vyvažovacího zařízení, skútru a dalších zařízení poháněných pohonnou jednotkou. Používáte-li na silnici skateboardy, řemenice, kolečkové brusle a další kluzné nástroje, budete pokutováni 10 juanů.


"Opatření" uváděla, že motocykly (včetně mopedů), tříkolky a čtyřkolky poháněné pohonnými jednotkami, které jsou běžně používány v průmyslových odvětvích expresního dodání a vyjímání, objasňují vlastnosti motorových vozidel v souladu s příslušnými předpisy státu a městského řízení motorových vozidel. odneseno. "Opatření" zvyšují právní odpovědnost společností poskytujících expresní zásilky a navrhují, aby oddělení bezpečnostní bezpečnosti orgánů veřejné bezpečnosti mohlo pohovořit s odpovědnou osobou a ve lhůtě zakázat opravu; Může být uložena pokuta mezi 10 000 juanů a 50 000 juanů.


"Opatření" navrhují, aby správní opatření pro používání vozidel v expresních dodávkách a odběrových strojích formulovala správní útvary obchodních, poštovních, dopravních a veřejných orgánů města v souladu s rozvojovými charakteristikami a vývojem potřebám průmyslu a informovala vládu komunálního obyvatelstva ke schválení.


"Opatření" uvádějí, že dospělí, kteří řídí jízdní kola a elektrické jízdní kola, mohou nosit dítě na pevném sedadle, nikoli však pro osoby starší 12 let; nezletilí, kteří řídí jízdní kola a elektrické jízdní kola, nesmějí přenášet lidi.

Dvojice:Tesla v koloběžce jste to viděli? Další:Je povolen elektrický vůz stále 100 Yuanů? Tato peníze nejsou ztraceny