Velký potenciál, za druhé elektrické vozidlo baterie dosáhne 4,2 miliardy amerických dolarů v roce 2025

- Aug 08, 2018-

Electric vehicle lithium battery.jpg


Podle cyklické ukládání energie výzkumná zpráva tržní hodnota globální použité lithiové baterie na trhu dosáhne 1,3 miliardy dolarů v tomto roce. V tomto ohledu analytiků poukázal, že tržní hodnota sekundární baterie na trhu se očekává, že dosáhnou 4,2 miliardy dolarů do roku 2025, a asi 70 % z tržní hodnoty budou pocházet z Číny.


Vskutku s nárůstem prodeje elektrických vozidel v Číně v posledních letech, potenciál rozvoje sekundární elektrických trakčních baterií se postupně zvýšila. Pro globální tržní kapitalizaci 1,3 miliardy dolarů, údaje ukazují, že 1,1 miliardy dolarů pochází z recyklovaných materiálů a zbývající 230 milionů dolarů pochází z opravy, renovace a baterie příprava.


Takzvaná sekundární baterie je vlastně náš společný dobíjecí baterie nebo baterie. S vratnost chemické reakce baterie lze opakovaně a soustavně. V současné době jsou hlavní akumulátory na trhu "nikl-hydridové", "Nikl-Kadmium", "olovo kyselina (olověný akumulátor)", "lithium ion (včetně lithiové baterie a baterie lithium-ion polymer)" a podobně.


Po učení o sekundární využívat potenciál elektrických trakčních baterií, někteří prvních elektrických vozidel výrobci jako Nissan, Renault a BMW se očekává více možností v budoucnosti dobíjecí baterií. Dnes mnoho automobilek oznámily partnerství s operátory skladování energie baterie dodávat sekundární elektrických trakčních baterií.


Údaje rovněž ukazují, že kromě 70 % tržní hodnoty z Číny, že Jižní Korea bude činit 16 % globální tržní hodnoty sekundární baterie 1,3 miliardy USD. Odhaduje se, že do roku 2025, dosáhne aplikace akumulátorových baterií v systémy akumulace energie 42 GWh kapacity; do roku 2030 kapacita ukládání globálního energetického trhu zvýší na 305 GWh, když akumulátorových baterií je nižší náklady na použití a výrobní odvětví má lepší potenciál.

Dvojice:Tři hlavní Travel Service poskytovatelů v USA protestují proti vysokých cel na Čínu Další:Chcete-li chránit osobní a bezpečnostní ochranu majetku, odolte proti nižším výrobkům