Zlatá sklizeň říjen

- Oct 25, 2016-

SklizeňZlatá říjen

C-STAR INDUSTRIAL LIMITEDbyl pozván k účasti na několika mezinárodních elektronických výrobků výstavy v říjnu 2016. Včetně Hong Kong podzim elektroniky veletrhu HKTDC, China Import a Export Fair(Canton Fair) a globální zdroje Fair. Tématem těchto veletrhů je oSpotřební elektronika, inteligentní technologie produktyaelektronické součástky, a tak dále. Miliony zákazníků z celého světa zakoupit nádherné výrobky od asijských dodavatelů v těchto výstav.


C-SRAR, profesionální společnostiherní produkt, pokročilý vývojářvenkovní sportovní produkt,plodně sklidil v veletrzích pro našiInteligentní produktya profesionální služby. Klienti jsou velmi spokojeni s námi. C-STAR měl dobrý čas Ukázat na veletrzích s našímprodukty značky Smart elektrický vlastní vyvážení skútr, VR skloaHigh-tech herní úchyt. Naše značkaAlucard skútrje oblíbený u jeho módní design a cool způsob cestování. ZnačkaQeome hraje pronásledována mnoha zákazníků s pokročilouvirtuální realita technologiea horkéherní příslušenství. Jako vyspělé technologieInternet věcíNaše společnost sklizeň "gold plus" v moderní "Internet Plus”.

Na místě činu zastavil návštěvníků z domova i ze zahraničí a diskutovat s námi. Oni nejen učit produkty o trhu, výroby a obchodu od pracovníků ale také zažít produkty samy o sobě. Velektrický skateboard 4 kolaje to European.Oursoukromé modelu CS-607 bilance skútrpřitahuje mnoho amerických kupujících s jehopatentaUL2272 certifikát. PakVR skloaherní úchytstát se více populární s japonským a korejským trhem.
Jak jsme byli tak populární u návštěvníků, televizní pořad Guangdong televizní stanice rozhovor našeho správce a naučil hodně o našich výrobcích, pak informoval o videu.


Naše týmové spolupráce a profese jsou zcela ukázal. Obsluhovány účinně a dostali klienti chválu naprosto.

Zlatá sklizeň říjen, zlaté. C-HVĚZDA zachytí tuto dobu příležitost, aby víceelektronikas upřímným a profesionální služby a činí příspěvek na tvůrčí inteligentní technologie. Uděláme sami být lepší po celou dobu vás poznávám srdce a schopnosti.

Od Anna

25ThŘíjen, 2016


Dvojice:Vyberáte elektrický váhy Scooter? Další:Bezpečné používání pokynů ALUCARD Electric Balance Scooter