Kromě 9 hlavních měst oznámila společnost Voi pozastavení obchodu se sdílenými elektrickými skútry

- Apr 07, 2020-

voi scooter.jpg


V návaznosti na Lime, Bird a Tier, evropská půjčovna elektrických skútrů Voi nedávno oznámila, že v důsledku dopadů nové celosvětové epidemie koronavirů společnost „pozastavila“ provoz v mnoha zemích. Společnost uvedla, že ukončila činnost ve všech ostatních městech, s výjimkou devíti velkých měst.


V krátkém prohlášení zveřejněném minulý pátek Voi uvedla, že pozastavila provoz sdílených elektrických skútrů ve více městech a pokračovala v poskytování služeb pouze v několika velkých městech. Města, kde Voi nadále působí, jsou: Kodaň, Helsinky, Göteborg, Stockholm a Oslo v severní Evropě, Berlín v Německu, Hamburk, Norimberk a Mnichov.


Všechny společnosti vyrábějící elektrické skútry prohlásily, že zintenzívnily postupy čištění a doporučily uživatelům, aby při cyklistice používali ochranné rukavice. Pro odvětví půjčování elektrických skútrů může být nová pandemie koruny katastrofou, zejména právě v zimě, protože většina společností věří, že zimní osobní doprava a příjmy výrazně poklesnou.

Dvojice:Láskyplně věnováno protiepidemickým hrdinům 100 elektrických kol věnovaných protiepidemickému zdravotnickému personálu Další:Lyft dává některým důležitým zaměstnancům bezplatné používání elektrických skútrů