Je bilance Scooter Toy nebo vůz?

- Jul 05, 2018-

Alucard CS617


Pan Zhu, který pracuje v Wanda Plaza v okrese Kaifu, Changsha v Číně, vystoupil na svém nově zakoupeném skútru a přišel do společnosti, aby zahájil denní práci.


Vzhledem k tomu, že tvar je avantgardní, operace je jednoduchá a cena se postupně stává blízká k lidem, jezdecký skútr se stal "novou hračkou" mnoha městských pracovníků. V současné době je elektrický váhy scooter na trhu Changsha je bohatý na rozmanitost, a nejdelší životnost baterie může dosáhnout 35 kilometrů.


5 minut, než začnete


Funkce "Cestování" je velice pútavá


V současné době elektrický váhy scooter na trhu zahrnují barem a trolejbusy bez skútrů, jednocyklů a dvoukolových vozidel a cena se pohybuje od 1 000 juanů do 4 000 juanů.


Podle zaměstnanců Suning Wuyi Square Yundian používá elektrická váha hlavně princip "dynamické stability" k použití senzoru gyroskopu a akcelerace uvnitř těla skútru, aby zjistila změnu polohy těla koloběžky, aby se udržel rovnovážný stav systému . Když je zapnutá napájení, může osoba automaticky vyvažovat, když stojí na pedálu, a tělo ji může posunout dopředu, zatímco se opírá dopředu a rukojeť se může otáčet.


Naučte se hrát za méně než 3 minuty, je to docela snadné začít, zákazník, který přišel do obchodního zážitku, 10-letý syn paní Zhou také "zkrocil" bilanční skútr za pouhých 5 minut. Navzdory dobrým zkušenostem je paní Zhou stále trochu váhá, zda si koupí bilanční skútru. "Cena několika tisíc dolarů není levná, může to být jen novinka."


Ve skutečnosti, vzhledem k nízké spotřebě energie, přenosným pásům a nízkým provozním prahovým hodnotám, je bilanční skútr znám jako "artefakt pro vyřešení problému poslední míle", což je důvod, proč to upřednostňují studenti a pracovníci v kancelářích. Při hledání klíčových slov "bilanční skútr" a "sportovní skútr" na Taobao se objevilo téměř 50 000 výsledků vyhledávání, z nichž nejprodávanější "sportovní skútr" prodalo za měsíc více než 13 000 kusů.


Vysoké riziko na silnici


Hlavní funkcí je "hra"


Ve stejný den se ve zpravodajské síni Xiaomi Home Experience Wangfujing dozvěděl, že po dvou hodinách nabíjení sáčku č. 9, maximální životnost baterie dosahuje 35 kilometrů. Takový "praktický" výkon se zdá být používán spotřebiteli jako prostředek dopravy. Nicméně na plakátech u dveří byl vždycky zdůrazněn slogan "Studené hračky pro mladé lidi, dva způsoby řízení dálkového ovládání".


Uvádí se, že "Bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro vozidla s elektrickou rovnováhou" a "Všeobecné technické podmínky pro vozidla s elektrickou rovnováhou", které byly poprvé zavedeny k 1. lednu 2018, vyplňují mezery v bezpečnostních požadavcích Číny na elektrické rovnováhy vozidel z národní úrovně. Ve skutečnosti již od března 2016 generální správa kontroly jakosti, inspekce a karantény vydala varovné upozornění o bezpečnostních rizicích při vývozu elektrických vozidel. Hlavním důvodem bylo, že některá z vozidel na rovnováhu kouřila, zapálila nebo dokonce vybuchla během nabíjecího procesu a ohrozila lidské tělo. Bezpečnost, zranění osob a poškození majetku.


Od zavedení vyvažovací skútry v roce 2001 nebyl počet úrazů způsobených vyvažovacími skútry vyčíslen. Nejčastěji mezi nimi je, že dne 27. června 2010 se majitel světově proslulého dvoukolového elektrického vozu Segway, Jimi Heselden, bohužel zmocnil v skútru, který řídil jeho společnost.


Dopravní policie


Je těžké definovat vlastnosti váhy na skútru a je těžké určit nehodu.


Kromě nebezpečí, že jezdíte na vozovce, je toto chování v souladu se zákony a předpisy?


V dopravních předpisech je hlavním orgánem zodpovědnosti: chodci, nemotorové vozy a motorová vozidla, ale elektromobily nepatří k výše uvedeným třem.


"Na rozdíl od obecného jízdního kola, někteří nemají plyn a brzdy, jsou zcela závislí na ovládání náklonu jezdce, pokud je ovládání dobré, je snadné klesnout. Neuvěřitelné. " Pan Chen, policejní důstojník Brigády dopravní policie v Kaifu v Changsha City, uvedl, že ačkoli neexistuje jasná regulační definice pro bilanční skútru na trhu, Changsha ji výslovně zakázal jízdě po silnici, ale kvůli Rychlost skútru se spěje na dálnici. Je snadné se domnívat, že elektrická váha není schopna vstoupit do jízdního pruhu.

Dvojice:Jeden z nejslibnějších odvětví Balance Industry Industry je stále krásný Další:Pozorování linie vidění je blokováno. Vyrovnávací vůz se náhle objeví, aby byl zraněn.