Nechte výrobce ALUCARD říct vám trh pro skládací elektrické vozidlo

- Jul 26, 2017-

 

S rychlým vývojem elektrických vozidel nemohou tradiční položky uspokojovat potřeby všech uživatelů. Zatímco inteligentní skládací elektrické vozidlo tento problém dokonale řeší.

Analýza investiční perspektivy

1. Ekologický život je pro všechny lidi dobrý, každý dělá to nejlepší, aby snížil každou spotřebu. Samozřejmě LC (nízký obsah uhlíku) znamená snížení vynechání oxidu uhličitého. Chytré skládací vozidlo splňuje požadavky lidí a nemá žádný nepříznivý vliv na životní prostředí. Představte si, jak vyhlíží tento trh!

 

2. Investiční kapacita: 80 000 RMB a obchod 50 m². na začátku. A trvá asi 30 000 - 50 000 RMB na nájemném a výzdobě obchodů. Kromě toho jsou potřebná i vozidla o hodnotě 30 000 RMB. Tržní cena tohoto skládacího vozidla se pohybuje v rozmezí 2000-5000RMB, což znamená, že zisk činí přibližně 35%. Majitel má za normálních tržeb získat měsíčně 10 0000RMB.

 

Analýza trhu inteligentního skládacího vozidla.

 

1. V posledních letech se silnice stává mnohem více přeplněná, jelikož je stále více vozů. Jako dopravní prostředek přináší pohodlí a ekologické vozidlo elektrickým vozidlům velkou kapacitu trhu pro tento výrobek.

 

2. Podle údajů byla v roce 2004 prodána elektrická vozidla 5,5 milionu kusů, zatímco tato data jsou na domácím prodeji 122,774 milionů.

 

3. V éře inteligentního rozvoje inteligentní elektrické vozidlo přináší lidem nový zážitek, je to právě čas, kdy je tento produkt HOT.

Analýza specifikace skládacího vozidla.

 

1. Inteligentní skládací elektrické vozidlo obsahuje inteligentní provozní systém, stejně jako CUP počítače, pomáhá zlepšovat provozní schopnosti a komunikovat s dalšími zařízeními.

 

Rychlost řízení motoru se zlepšila o 30%, což znamená, že start bude stabilnější, uživatelé budou mít při jízdě pohodlnější a bezpečnější zážitek. Kromě toho byla vytrvalost delší.

2. Vozidlo lze zamknout / odemknout pomocí APP na mobilním telefonu, což nahrazuje tradiční klávesy. Uživatelé nikdy nebudou potřebovat tolik klíčů, je to tak snadné!

 

Celé elektrické díly jsou kombinovány v jednom IC, vozidlo nemůže fungovat, dokud není IC zablokován. I při výměně motorů nelze vozidlo spustit.
3. Vozidlo lze skládat pouze jednou rukou, celá délka skládaného materiálu je menší než jeden metr.


Dvojice:Kdo je vítězem na trhu Scooter v závislosti na koncentraci? Další:Elektrický skateboard je bezpečnější a jednodušší, protože má zabudovaný algoritmus AI