Nízká teplota Déšť a sněhová silnice Slippery, buďte opatrní při jízdě s elektrickými brzdami

- Dec 11, 2018-

Riding an electric bike on a rainy day.jpg


Studená vlna, která v posledních dnech zametla zemi, způsobila, že v zimě vítá první města sněžení. Přestože sněhová scéna je krásná, kluzká cesta přinesla řadu bezpečnostních rizik pro rodinu elektrických automobilů.


Pokud klouzavá země, rychlá rychlost, špatný řidič a chodci, kteří projíždí po silnici, došlo k nehodě. Nemluvě o tom, kdo je zodpovědný za tuto nehodu, jak dosáhnout bezpečného jízdy v tomto počasí?


Ujistěte se, že řídíte rychlost


Silnice je kluzká a dojde k vážnému ovlivnění přilnavosti pneumatik vozidel. V tomto okamžiku musí řidič elektrického vozidla věnovat pozornost regulaci rychlosti během jízdního procesu a může se zastavit včas i v případě, že v přední části nastane mimořádná událost. Autor navrhuje, aby v případě mokrého povrchu vozovky v zimním období byla rychlost elektrických vozidel řízena pod 20 km / h. Pokud je na povrchu silnice led, musí být rychlost řízena pod 10 km / h.


Udržujte svou koncentraci vysokou a věnujte pozornost povrchu vozovky


V zimní jízdě mají lidé tendenci nosit hustší oblečení, aby se udržely v teple, příliš těžké oblečení bude mít negativní dopad na jízdní chování. V tomto okamžiku musí být řidič velmi soustředěný a věnovat pozornost stavu vozovky, předvídat a brzdit předem.


Pomalé brzdění, nebrzděte


Kluzká plocha vozovky a náhlý brzdění jsou tabuami jízdy, které mohou snadno způsobit sklouznutí vozidla. V tomto druhu jízdy na silnici může neutrální posun s více lehkými brzdami účinně řídit rychlost a bezpečně zastavit.

Dvojice:Hodnota míry inteligentního vyvážení kola je pouze 50%. Existuje problém s vaším inteligentním kolečkem? Další:Při používání inteligentního kolečka jsou tyto bezpečnostní pokyny důležité