Setkáme se na 128. online kantonském veletrhu

- Oct 19, 2020-

128th Online Canton Fair.jpg


Milý,


Vzhledem k celosvětové pandemii se 128. kantonský veletrh bude konat online od 15. do 24. října s nepřetržitými (24 hodinovými) službami pro propagaci produktů, vytváření shody a obchodní jednání. Bude to pro nás praktický a inovativní krok.


Tímto upřímně zveme vás a zástupce vaší společnosti, abyste sledovali naši živou show na 128. kantonském veletrhu (online). Tentokrát si ukážeme naše nově vyvinuté elektrické skútry, e-bike, gamepad, herní volant, herní příslušenství, masky KN95 a infračervený teploměr na čele. Náš stánek č. Je 4.2K23-24 a 12.1J35.


Kroky pro registraci na 128. veletrh online kantonů jsou velmi jednoduché! Vyplněním údajů o společnosti a osobních údajích po vytvoření účtu si můžete prohlédnout exponáty, sledovat živé přenosy a zahájit okamžitou komunikaci s námi.


Registrovat odkaz


Online vstupní odkaz na veletrh Canton Fair


Odkaz C-Star


Odkaz na horké exponáty C-Star


Odkaz C-Star Live


Najděte naši výstavu prostřednictvím cíleného vyhledávacího slova „C-Star“, „4.2K23-24“, „12.1J35“, „elektrický skútr C-Star“, „elektrický skútr C-Star“, „gamepad C-Star“, „ Herní volant C-Star “,„ Příslušenství k přepínači C-Star “.


Nenechte si ujít otevření 15. října. Označte si svůj kalendář pro datum právě teď. Nechte společnost&# 39, aby si užívala bezbariérový obchod.


Těšíme se, až se uvidíme online.


Všechno nejlepší


Dvojice:Ne Další:Ke konci roku bude společnost C-STAR INDUSTRIAL LIMITED provádět horolezecké skupiny stavebních aktivit