NOVÝ WORKSHOP, NEW EXPECTION - Návštěva nového workshopu CSTAR

- Apr 01, 2017-

NEW WORKSHOP, NEW EXPECTION - Návštěva nového CSTAR workshopu - C-STAR INDUSTRIAL LIMITED

Vyvažovací váha 01.png

Po jednom měsíci výstavby a zdobení nového areálu naši společnost - C-STAR Industrial Limited (výrobce elektrického skútru a elektrického skateboardu ) úspěšně rozšířila oblast továrny. Ráno 1. dubna 2017 se celý manažerský tým zúčastnil školení vedeného ředitelem oddělení kontroly kvality - paní. Huang, s cílem rozšířit pracovní schopnost zaměstnanců, lepší porozumění výrobním postupům a poskytovat zákazníkům dokonalé služby.  

Vyvažovací váha 02.png 

C-Star Industrial Limited byla založena v roce 2000 v Shenzhen, stále se zaměřujeme na navrhování, výzkum a výrobu vysoce kvalitní herní příslušenství v uplynulém desetiletí. Až dosud jsme založili tři hlavní herní značky zaměřené na vědeckou inovaci a výrobu, například " Qeome 趣 迷 ", " Red spider 红蜘蛛 " a " LeadPlayer 利德 派 ", které mají dalekosáhlý dopad na hru periferních zařízení . Roky zkušeností s domácím a zahraničním obchodem zvyšují důvěru C-hvězdy v průmyslu omezené na rozšíření na trh s elektrickými skútry . Proto jsme v roce 2015 začali studovat výrobu elektrické inteligentní vyvažovacího vozu a ve stejném roce jsme registrovali značku " Alucard 爱路卡登 ".

Vyvažovací váha 03.png

Do nové továrny dorazili všichni, aby navštívili workshop. Ředitel oddělení kontroly kvality trpělivě odpověděl na otázky všech zaměstnanců a jednoznačně představil výrobní postup, režim řízení dílny a kroky kontroly kvality.


Pracovník dovedně vyrábí, sestavuje a balení elektrického skútru, mne se dotkl pochopení jejich tvrdé práce, kolik úsilí potřebují zaplatit za účelem poskytnutí nejlepšího skútru zákazníkovi.

Vyvažovací váha 04.png

Po návštěvě výrobní dílny jsme přišli do konferenční místnosti společnosti, naši obchodní ředitelé a zaměstnanci měli vážné rozhovory, diskutovali jsme o nápravě společnosti 5S a procesu řízení materiálu společnosti. Koneckonců všichni zaměstnanci a vedoucí pracovníci chápou firemní politiku a mají větší důvěru v práci jako tým, a hlavně v poskytování lepší služby zákazníkovi.

Vyvažovací váha 05.png


- Jste velmi vítáni, když nás navštívíte v naší továrně.

Zde je naše adresa na mapě, pokud přicházíte:


Dvojice:Jaký je rozdíl mezi inteligentním elektrickým vážením Scooter a elektrickým skútrem? Další:Elektrické váhy Scooter poskytovat vám s více reálnou cenovou výkonnost