Shenzhen, Čína plánuje upravit stávající předpisy pro řízení jízdních kol

- Sep 19, 2018-

V červenci letošního roku uskutečnila obec Shenzhen legislativní slyšení o "předpisu pro řízení jízdních kol v Shenzhen (návrh na komentář)". Nedávno kancelář pro právní záležitosti ve Šen-čenu informovala o slyšení.


shenzhen.png


Zpráva ukazuje, že Shenzhen v budoucnu věnuje pozornost problému pruhů pro motorová vozidla z hlediska plánování silnic a zváží je a bude včas přizpůsobovat stávající pravidla pro řízení, aby prohloubila odvětví, která nejsou zahrnuta do " zvláštní oblast průmyslu ", ale mají reálné potřeby. Výzkum.


V tomto slyšení existuje mnoho námitek pro konkrétní průmysl, který vyžaduje, aby lidé a vozidla byly konzistentní a aby nepoužívali elektrické tříkolky v různých regionech. Výše uvedená ustanovení postrádají věcný význam a nesplňují skutečné požadavky na aplikaci. Nové regulační návrhy a vozidla mohou získat právní kvalifikaci a poté pokračovat v silničním provozu a zrušit omezení pro meziregionální využití.


Pokud jde o návrh na zrušení omezeného prostoru na jednání, úřad pro legislativní záležitosti se domníval, že chybí současné jízdní pruhy pro motorová vozidla ve většině úseků Shenzhen a silniční zdroje nemohou nést dopravní tlak způsobený úplným otevřením elektrických kol . Proto jsou vyhrazena regionální pravidla pro zákaz elektrických kol. .


Úřad pro legislativní záležitosti v Shenzhenu dále upraví předpisy podle stanovisek a návrhů pro slyšení a předloží je co nejdříve městské vládě k jednání.


Politika řízení elektrických jízdních kol společnosti Shenzhen byla vždy přísně známa a slyšení a opravy předpisů týkajících se elektrických kol a elektrických tříkolek také uvolnily pozitivní signály.

Dvojice:Národní standard nejprve, Shenyang Čína Žádná licenční karta Elektrické kolo je zakázáno na silnici Další:[Galerie] Boxx Electric Bike 80 mil dlouhý životnost baterie, může také přepravovat zboží