Smart Balance Scooter Nevíte, jaké hry se hrají

- Oct 24, 2017-

Dnešní silnice, již dávno nebyla jen automobily, jízdní kola, elektromobily a další tradiční dopravní prostředky, dominovaly situaci, dopravní a dopravní situace uprostřed, čas od času v chytrých skútrech, motocyklech, Smart Balance Scooter a dalších postavách. Ale pokud si myslíte, že Smart Balance Scooter jen cestuje tímto druhem hry, pak se mýlíte!

Ve skutečnosti, inteligentní váhy Scooter, než si myslíte, že funkce je silnější, přijďte a létejte sami.

Fitness fitness fitness

Přestože je jízda Smart Balance Scooter jen potřebovat ovládat těžiště těla, ale protože udržuje integritu těla tak, aby bylo dosaženo hladkého uchopení těžiště, tak dlouhá jízda má stále dobrý účinek. Jízda s rovnovážným vozidlem může uvolnit ramena, páteř a další části svalů a jejich držení na mírné korekci; mohou také konzumovat značné množství kalorií, 30 minut vpřed může konzumovat v průměru 285 kalorií, pokud je ve tvaru písmene S zhruba 30 minut Průměrná spotřeba kalorií 900 kalorií - to odpovídá běhu 1 hodiny spotřeby kalorií.

Hrajte s hrou

Je to zodpovědnost rodičů, ale ne všichni rodiče jsou šťastní, že mají rádi rodičovský čas, protože si mohou vybrat špatný projekt rodičů-dětí, jen proto, aby si s dětmi hráli, nehrali s dětmi.

Někteří lidé říkají, že rovnováha vozu je hračka mladého muže, ve skutečnosti může být inteligentní váha Scooter také rodiči a dětmi společné hračky.

Doporučené modely: stojan FOSJOAS U1 s dvojitým použitím Smart Balance Scooter.

Důvodem je zmínka, protože je velmi obtížné začít, ve skutečnosti je pocit rovnováhy dítěte lepší než dospělí, často schopní lépe se kvalifikovat v používání takových vznikajících výrobků, ale jako rodiče, jak můžete v přední část dítěte Za cestou?

Jízda na kole FOSJOAS U1, potřebujete jen zvládnout sedící jízdu a poté procvičit jízdu na koni, najdete originální jízdu Smart Balance Scooter tak jednoduchou a tento učební model pro začátečníky a děti je bezpečnější.

Pneumatiky FOSJOAS U1 s 8palcovým kolečkem lze nastavit výšku sedadla tak, aby vůz byl vhodný jak pro rodiče, tak i pro děti. Je také vybaven speciální jízdní APP, můžete omezit maximální rychlost jízdy, s dětmi na koni, můžete omezit rychlost, aby se zabránilo jejich jízdě příliš nebezpečné.


Dvojice:Tři hlavní body hoverboardové rovnováhy Scooter Market Development v budoucnu Další:Elektrický Scooter: Vychutnejte a zpomalujte život