Smart Balance Scooter Nevíte, jaké hry se hrají

- Sep 21, 2017-

Dnešní silnice, již dávno nebyla jen automobily, jízdní kola, elektromobily a další tradiční dopravní prostředky, dominovaly situaci, dopravní a dopravní situace uprostřed, čas od času v chytrých skútrech, motocyklech, Smart Balance Scooter a dalších postavách. Ale pokud si myslíte, že Smart Balance Scooter jen cestuje tímto druhem hry, pak se mýlíte!

Ve skutečnosti, inteligentní váhy Scooter, než si myslíte, že funkce je silnější, přijďte a létejte sami.

Fitness fitness fitness

Přestože je jízda Smart Balance Scooter jen potřebovat ovládat těžiště těla, ale protože udržuje integritu těla tak, aby bylo dosaženo hladkého uchopení těžiště, tak dlouhá jízda má stále dobrý účinek. Jízda na vozidle Smart Balance Scooter může uvolnit ramena, páteř a další části svalů a jejich držení na mírné korekci; mohou také konzumovat značné množství kalorií, 30 minut vpřed může konzumovat v průměru 285 kalorií, pokud je ve tvaru písmene S zhruba 30 minut Průměrná spotřeba kalorií 900 kalorií - to odpovídá běhu 1 hodiny spotřeby kalorií.

Doporučené modely: Irvine trakaře, malý chladný, čtvercový nebo obytný prostor.

Hrajte s hrou

Je to zodpovědnost rodičů, ale ne všichni rodiče jsou šťastní, že mají rádi rodičovský čas, protože si mohou vybrat špatný projekt rodičů-dětí, jen proto, aby si s dětmi hráli, nehrali s dětmi.

Někteří lidé říkají, že rovnováha vozu je hračka mladého muže, ve skutečnosti může být inteligentní váha Scooter také rodiči a dětmi společné hračky.

Doporučené modely: Ai Erwei S8mini sedí na dvojitém vozidle.

Důvodem je zmínka, protože je velmi obtížné začít, ve skutečnosti je pocit rovnováhy dítěte lepší než dospělí, často schopní lépe se kvalifikovat v používání takových vznikajících výrobků, ale jako rodiče, jak můžete v přední část dítěte Za cestou?

Jízda na S8mini, potřebujete jen zvládnout sedící jízdu a pak procvičit jízdu, najdete tak originální jízdu Smart Balance Scooter tak jednoduchou a tento učební model pro začátečníky a děti je bezpečnější.

Pneumatiky S8mini jsou také speciálně využívány o průměru 8 palců, zatímco výška sedadla může být také upravena, takže auto je vhodné pro jízdu rodičů, ale také pro jízdu dětí.


Dvojice:Informace o výstavě C-STAR duben 2018 Další:Elektrické váhy Scooter poskytovat více reálných cen výkonu