Inteligentní vyvážení kola a elektrický tříkolový trh

- Jul 07, 2017-

Kdykoli se zaměřuje pozornost na tržní formu, ať už jako celý průmysl nebo podnikání. Která zahrnuje provozní charakteristiky trhu, charakteristiky odvětví a vývoj historické podoby jsou nedílnou součástí. Také jako nový typ přepravy energie vyrábí automobilový průmysl v Číně také postupně své vlastní vlastnosti a atributy.

"Fall" a "rise" jak status quo je jiná

Díky začátku čínského modelu Smart Balance Wheel se zdá, že se vývoj v dlouhém průmyslu s inteligentním balančním kolem setkáváme v roce 2014, období poklesu. Ve srovnání se stejným obdobím v roce 2013, v první polovině roku 2014, prodeje elektrických automobilů výrazně poklesly a dosáhly 6 procentních bodů, v některých oblastech dokonce přímo o 20%.

Ve vlastnostech výrobku jsou elektrické dvoukruhové produkty, ať už z hlediska tvaru nebo vlastností výrobku již velmi zralé, také přinesly vysoký stupeň homogenizace fenoménu výrobku. Různí výrobci aktualizací produktů jsou postupně oslabováni, inovace výrobků také utrpěla úzký profil, před několika lety se neobjevily všechny zuřivosti průmyslových klasických výrobků.

Takže pro čínskou elektrickou tříkolku není vývojový proces tak zřejmý jako elektrický dvoukolový a prominentní. Elektrický tříkolový průmysl lze říci, že je více než elektrický dvoukolový automobilový průmysl, "grassroots". Od počátku mohou být elektrické tříkolky umístěné v městských a venkovských dopravních prostředcích, více nízkopodlažních, tříčlenných cílových zákazníků rozděleny do pěti kategorií, včetně venkovských lidí, městských skupin s nízkými příjmy, jednotlivých podnikatelských skupin, propuštěných skupin pracovníků, davu . Navíc, elektrické výrobky tříkolky v inovacích a příliš mnoho změn. Ale s tím, jak se trh s elektrickými tříkolkami nadále rozšiřuje, budou také dále zvyšovány elektrické výrobky tříkolky. Kromě toho se v procesu neustálého rozvoje trh s elektrickými tříkolkami postupně přesunul z venkovského trhu na městský trh a dosáhl dobrých výsledků. V pokrytí davu se také postupně přesunul z postarších do mladých skupin, pokrytí populace se dále rozšiřovalo.

V cestě marketingu lze říci, že elektrické tříkolky napodobují zkušenosti pole Smart Balance Wheel. Jedním z nejzřetelnějších je využití televizních médií, které se objevují na trhu. 2013 Smart Balance Wheel společnosti začaly používat televizní média implantace propagace reklamní značky, což je čas, kdy se televizní obrazovka stane hlavním bojem za značkovou bitvu. Také v oblasti elektrické tříkolky začaly Jinpeng, Huaihai Zongshen a další první značky používat i televizní média a jinou reklamu, což je čas napodobit. Musíme říci, že inteligentní balanční kolo v úspěšném marketingovém zážitku v průmyslu bylo přiměřeně aplikováno na tříkolový průmysl.


Dvojice:Otevření podzimní HK elektronické veletrhy Další:Existuje mnoho druhů elektrické váhy Scooter ceny