Hrozně, exploduje malá náhodná elektrická baterie

- Oct 19, 2018-

Věřím, že všichni jsou obeznámeni s rychlým nabíjením mobilního telefonu, ale víte, že některé elektrické automobily mohou také podporovat rychlé nabíjení? Například rychlé nabíjení po dobu 1 hodiny a životnost baterie na desítky kilometrů ... Ve skutečnosti ne všechny elektrické vozy podporují rychlé nabíjení. Pokud nebude správně fungovat, může dojít k výbuchu baterie.


co? Rychlé nabíjení může také způsobit vybití baterie? To zní strašně, ale často se to děje. Je zřejmé, že běžná nebezpečná operace spočívá v tom, že mnozí majitelé automobilů rádi dávají elektrickému vozu nižší nebo "rychlou nabíječku", takže elektrický vůz může být nabíjen rychle za 1 sekundu.


Ve skutečnosti to však není pro nabíječku a baterii samotného elektrického vozidla prospěšné. Vážně může dojít k poškození vnitřního obvodu nabíječky / akumulátoru, což může při nabíjení způsobit poruchu nebo dokonce výbuch.


Electric bike explosion.jpg


Protože každý ví, že jako jedna z klíčových součástí elektrických vozidel byla důležitost nabíječek elektrických vozidel vždy snadno přehlížena. Říká se, že nižší nabíječka je prvním zabijákem baterie elektrického vozu, takže náhodou na nabíječce jsou důsledky nepředstavitelné.


Navíc, mnoho majitelů, kteří chtějí, aby elektrická vozidla nabíjely rychleji, přemýšlejte o elektrickém vozidle "rychlý dobíjecí stanice". Takzvaná rychlá nabíjecí stanice používá vysokonapěťové a vysokoproudé impulsy, aby se baterie elektrického vozidla rychle zaplachovala do nabíjecího zařízení velkého výkonu v krátké době.


charging station.jpg


Obecná nabíjecí stanice


Ale to, co nevíte, spočívá v tom, že nabíjecí proud rychlé nabíjecí stanice obecně dosahuje 10 A, což je 5násobek nabíjecího proudu běžné nabíječky. Proto "rychlá nabíjecí stanice" pro nabíjení vysokého proudu má určitou škodu na životnosti baterie elektrického vozidla.


Samozřejmě, že to není alarmista, protože se objevily zprávy jako "Jak rychle nabíjecí stanice způsobují výbuchy baterií". Proto je potřeba pochopit rychlé nabíjení, ale pokud riskujete, že baterie bude plně nabitá, měli byste být opatrní.


Proto, když nabíjíme elektrická vozidla v každodenním životě, musíme přísně dodržovat normu pro automobily nebo baterie, abychom mohli fungovat, a to od všech druhů "neviditelných zabijáků", které způsobují výbuch elektrického vozidla a vznícení, aby se zajistilo, že elektrické vozidlo baterie lze používat delší dobu.

Dvojice:Skládací skútry viděli. Už jste někdy viděli skládací kolečko? Další:Nová národní norma je standardizovaná správa, nucený elektrický kolečko k instalaci pedálů