Tesla v koloběžce jste to viděli?

- Oct 09, 2018-

Immotor GO.jpg


V posledních letech se domácí trh krátkodobých služeb cestovního ruchu stal hot spot pro podnikání a produkty, jako jsou společné jízdní kola, sdílené elektrické motocykly a vyvažovací kola, se rychle rozvinuly. V uplynulých letech je další druh vysokorychlostního cestování, který je velmi vhodný pro cestování na krátkou vzdálenost, v zemi, to je elektrické skútry. Ve srovnání s předchozím cyklem, vyvážení kola, zkušenost s elektrickým skútrem bude pohodlnější.


Například tento elektrický skútr s názvem Immotor GO, tento skútr není opravdu elektrický skútr na trhu. Je úžasné, když je poprvé viděn. Je to budoucí cesta amerického hádanka. nástroj. Immotor GO je také produkt navržený špičkovým designovým týmem v Kalifornii. Ve skutečnosti, kromě vzhledu, tento design také ukazuje lepší přenositelnost. Může být snadno umístěn do vozu při přímém skládání. Může se také přepravovat jako kufr a snadno se nosit a vykládat z různých místních i venkovních míst.


Navíc je v porovnání s tradičním elektrickým skútrem a vyvážením kola konstrukce Immotor GO tříkolový. Nespadne na stojan. Může být také urychlen bez nutnosti běhu. Je bezpečnější a pohodlnější. Je to ještě jednodušší. A tato tři kola jsou navržena s nezávislým tlumičem pro hladší jízdu.


Z hlediska zkušeností je možné použít 140 LED světlometů k volnému nastavování jasu a koncové světlo jsou vhodné pro jízdu v noci. Je vybaven denním LCD displejem a rychlost a zbývající výkon elektrického skútru lze jasně vidět na slunci. A informace o jízdě, například životnost baterie; podpírá IP65 vodotěsný, může projít 10cm brodivou silnicí.


Tesla scooter.jpg


Abych byl upřímný, nejdůležitější věc pro výrobek, včetně elektrického skútru, je baterie, včetně jeho bezpečnosti, životnosti baterie a dalších otázek, které jsou zaměřeny na uživatele.


Oznamuje se, že zakladatel elektromotoru Immotor Daniel byl mobilní zdroj energie Mophie před elektrickým skútrem a později prodal Mophie na trh elektrických skútrů. Je to díky této technologické výhodě, že společnost Immotor vyvinula supermotor pro Immotor GO.


Vybavená super baterie může nabíjet zařízení Immotor GO bez nutnosti připojení a podporuje připojení za tepla. Po vyčerpání baterie lze přístroj Immotor GO snadno oživit tím, že vyměníte super baterii. Existují dvě super baterie standardně, aniž byste se museli starat o životnost baterie. Také ušetří spoustu času, než čekají na další elektrické skútry.


Kromě použití elektrických koloběhů tato super baterie také podporuje napájení různých mobilních zařízení, jako jsou notebooky, mobilní telefony, IPAD, kávovary a dokonce i vypínače. Zjistěte, zda všichni tady mají pocit, že jde jednoduše o zvětšenou verzi mobilního napájecího zdroje.


Kromě toho je super batterií také dovážena ze stejného typu baterie Tesla, což výrazně řeší bezpečnostní problém baterie ve srovnání s olověnou kyselou baterií používanou v mnoha domácích elektrických vozidlech. Pro ty, kteří mají krátkodobou poptávku po cestování, je to opravdu miniaturní produkt elektrického vozu, který stojí za to doporučit.

Dvojice:Může elektromotory a vyvažovací kola být přivedeny do metra? Další:Od 1. listopadu bude Peking Balance Wheel And Scooter zadržen a pokutován