Aktivita PK C-hvězdy v ALIBABA

- Sep 28, 2016-

V thESEdnů,Naše společnostC-STAR průmyslové LIMITED trvá od sebe v činnosti set skupiny BITVU, která organizované časopisem ALIBABA.Tato aktivita je PK mezi významné klienty v obchodních kruhu ALIBABA v Shenzhen Baoan oblasti. Forma této aktivity je vůdce, prodej zahraničního obchodu, pracovník podpory společnosti jako spojení skupiny do této činnosti na bitvu, vůdce hraje roli velitele, příznivci podílí komisaři a prodej hrát jako pájkách. Tato činnost je od 26. srpnaThdo září 25Th.


19. srpnaTh, 2016 náš velitela komisař rozebral na počáteční schůzce. Na 23. srpna drželi jsme vnitřní setkání k oslavě a povzbudit naše prodeje snažit bojovat. 25. srpnaTh, jsme všichni spojeni ALIBABA zahájení konference. s vzrušující hudby naše pájkách narazil na místo setkání, a stovek lidí křičel a mával vlajkou. Tato scéna byla velmi efektní.

Výstava našich pájky:


Ve skutečnosti,jsme didnt mají koncepci a napětí PK nebo konkurence před zahájení konference, a my prostě funguje a zkoumá naši klienti jako obvykle. Nicméně s tlakem dalších prodejůcíle, křičí každého člověka, atmosféra ostatních důvěru, jsme skutečně pocit, že jsme byli v bitvě najednou v té konferenci. První den této bitvy, manažer uspořádat obřad napumpovat náš veškerý prodej. V to ráno manažeři jiných oddělení stáli na obou stranách vchodu. A dosáhl rukou dát náš boj pájky a neustále je rozveselit. Pak jsme utvořili kruh, a každý manažer oddělení nazývá prohlášení, jako já jsem z *** oddělení, bude nemám odpočinek v tomto měsíci a snažit podpořit naši pájky k dosažení svých cílů. Naše pájkách rovněž velkou morální show slyšet podporu z jiných útvarů:Mým cílem je ***, budu se snažit co nejlépe dosáhnout!Když jsem poslouchala jejich cíle, cítil své odhodlání bojovat, věřil jsem, že budeme tým s kapacitou plně boj, a my vyhrajeme v této činnosti. Každý pájky C-STAR je nejlepší, předpokládá se, že budete mít svůj vlastní úspěch, a musí být hrdina, který si jeden milion výkon! Celé naší společnosti nebudou odpočívat v tomto měsíci a snažit ze všech sil na podporu k dosažení vašich cílů! Dělej, dělej, dělej!Dvojice:Ne Další:C-hvězda má schůzku s vámi v 2016 HKTDC