Budoucí dopravní doba - elegantní vyvážení scooter

- Nov 02, 2017-

Lidé často nerozumí věcem se strachem, který pochází z lidského srdce na neznámých věcech, aby se zabránilo vědomí, ale subjektivní soud je nutně správný?

Slavný výrobce zakladatelů automobilů Ford řekl: Pokud se zeptáte svých zákazníků, co potřebují, řeknou, že potřebují rychlejší přepravu.

Někdy lidé nevědí, co skutečně potřebují, tentokrát musíte mít tvůrce vytvořit více v souladu se sociálními potřebami produktu. Podívejte se na dnes, auto se stalo nepostradatelným dopravním prostředkem v životě lidí a kočár zmizel ve městě.

V dnešní době je městské dopravní zácpy, znečištění ovzduší stále závažnější, pokud se lidé ptají "jaký druh dopravy?" Věřím, že budeme odpovídat "pohodlnějšímu, rychlejšímu a ekologičtějšímu vozu", ale když vůz nedokáže splnit poptávku na trhu. Když se narodil Smart Balance Scooter.

Co je Smart Balance Scooter?

Vskutku se objevil Smart Balance Scooter před více než deseti lety, ale kvůli nejasnému postavení se mylně zamýšlel za milost šlechty předstírat, spíše než se zbožím obecného spotřebního zboží. Smart Balance Scooter jako krátkodobé dopravy v posledních letech na čínský trh, stále více lidí se seznámí a přijmout aktuální rovnováhu na trhu je také velmi bohatý, na hledání "vyvážení auta" téměř deset tisíc výsledků vyhledávání, cena od několika set dolarů do několika miliónů.

Tyto nerovnoměrné zůstatky umožňují uživatelům volbu. Smart Balance Scooter vývoj příliš rychle, hodně chalupy značky "swarmed", chaos jako klastry. Ale hudba Smart Balance Scooter zakladatel Zhou Wei se vždy zaměřila na hodnotu výrobku, má přesvědčení: "prostě chtějí pochopit, že naši uživatelé dělají dobrou práci, poskytují nákladově nejefektivnější produkty, opravdu řeší bod bolesti je není vyřešen, je to Wang. "

A ryby také mají velkou víru: ryby velmi pro kvalitu uživatele poskytovat nejkvalitnější produkty, ryby nevyrábějí, pouze pro dobré výrobní podnik služeb.


Dvojice:Elektrická kapacita jednoúčelového elektrického váhy Scooter Další:Z elektrického skateboardového skútru promluvte o vývojovém procesu