Li-on baterie nové vývoje pro elektrický skútr

- Jul 24, 2017-

Lithiová baterie používaná v elektrickém skútru vypadá jako nová vývojová tendence

V posledních třech nebo čtyřech letech získává základní technologie lithiové baterie velký úspěch nedávno po úsilí domácích výrobců lithiové baterie. Všechny komponenty centra používané v elektrickém skútru byly realizovány lokalizací.

Pokud bude společnost dokončit přerušení elektrického váhy v budoucnu, inovace pravděpodobně pochází z nejvíce centrální části - baterie. Technologie lithiové baterie, která je dnes běžně používána, zůstává po desetiletí stagnována. Pokud může být elektrická váha naplněna stovkami mil za tři minuty, jistě to přepracuje historii přepravy.

Pokud budeme vlastnit novou techniku ​​a dobrou službu, nebudeme v průmyslu elektrického skútru vyloučeni v budoucnu. Technologie elektrického váhy má sklon inteligentizovat, humanizovat a usnadňovat. Podle odkazu velké zahraniční daty a zprávy o současném průmyslu známé technologii senior osoby, lithiová baterie jako centrální část elektrického hoverboard začíná nový trend vývoje.

Modulární systém baterií se skládá z článků baterií složených z bateriových článků. Může být seskupena do různých velikostí a výkonů na základě požadavku lidí. Modularita baterie nebo přesněji, baterie tabletu může mít různé kapacity, napětí a velikosti baterie v závislosti na potřebách. Počet a délka článků v každé sadě baterií se může lišit.

Modularita baterie může být schopna vytvořit nový a interaktivní režim baterie. Tato baterie může být použita v automobilu a domácnosti. Není nutné přepracovat a znovu sestavit.

Používání technologie modulárních baterií se zrodilo v oblasti vyváženého skútru. Existují již elektrické skútry společnosti používající technologii v elektrickém skútru. Výrazně zvyšuje kapacitu baterie a také zvyšuje kapacitu.

Možná, že jsme svědky doby, v této době bude energie znovu upgradovat. A budoucí velké baterie, které nabízejí energii, neustále přecházejí z původní malé baterie.

Baterie je ústřední částí elektrického skútru, přímo určuje trvání kilometrů. S vývojem nové energie je investice v bateriovém průmyslu stále větší a větší. V příštích letech bude technologie baterie čelit rychlému vývoji. Elektrické váhy scooter jako "inteligentní průkopníci" bude také užitečné.


Dvojice:Lék nemá lék, léčí únavu rychlého života Další:Elektrická kapacita jednoúčelového elektrického váhy Scooter