Hodnota míry inteligentního vyvážení kola je pouze 50%. Existuje problém s vaším inteligentním kolečkem?

- Dec 21, 2018-

balance wheel check.jpg


Ve třetím čtvrtletí roku 2018 organizoval Úřad pro dohled nad trhem Jiangsu organizaci kvality 37 kategorií výrobků v šesti kategoriích včetně denního použití a textilu, elektronických spotřebičů, lehkých průmyslových výrobků, stavebních a dekoračních materiálů, strojů a bezpečnostních produktů, materiály. Kontrolované náhodné kontroly. Mezi nimi byla kvalifikovaná míra denního užití a textilních výrobků 93,5%. Při kontrole na místě byla úspěšnost studentských uniformy 93,8%. Studentské vojenské výcvikové uniformy. Průchodová rychlost byla 96,4%. Míra úspěšnosti studentských postelí byla 97,3%.


Průchod školních potřeb, jako je pevný lepidlo, guma a modifikované výrobky, činil 87,7%. Průběh spotových kontrol byl 64,6%. Průchozí rychlost elektronických zařízení činila 87% a průchodnost displeje z tekutých krystalů činila 89,3%. Průchozí rychlost chladniček pro domácnost činí 80,8%.


Průchodnost lehkých průmyslových výrobků činila 94,8%. Průjezd e-bike byl 99,3%. Průjezdnost inteligentního kolečka je 50%. Nekvalifikované položky byly vybrány pro ochranu proti překročení rychlosti, nízkou ochranu, kapacitu a ochranu sklonu a zámek pro nabíjení. K dispozici bylo 5 rychlostí překročení rychlosti, 4 šarže s nízkou spotřebou energie a 4 šarže produktů. Kapacita a ochrana, nabíjení zámkových předmětů pro 7 šarží bylo bezvýhradné.

Dvojice:Sanya Železniční stanice zahájila policejní vyvážení kola Patrol poprvé Další:Nízká teplota Déšť a sněhová silnice Slippery, buďte opatrní při jízdě s elektrickými brzdami