Tři hlavní body hoverboardové rovnováhy Scooter Market Development v budoucnu

- Jul 18, 2017-

Celosvětová stránka autoritativních analýz dat Společnost Techavio, která je poslední zprávou o globálním trhu self-balanceing scooter, poukazuje na tři klíčové trendy, které mají vliv na trh s rovnováhou mezi automobily. Tyto tři budou hrát důležitou roli při vyrovnávání rozvoje automobilového trhu. "Nízké překážky vstupu" jsou nejdůležitějším důvodem pro vlastní vyvážení na skútru. Existuje mnoho dodavatelů, kteří prodávají self-balancing vozidla na trhu, ale samy o sobě nevyrábějí. Většina self-vyvažovacích skútrů je vyráběna v Číně, zatímco čínský výrobní průmysl je také velmi rychlý zvládnout nové technologie. Čína dodavatelského řetězce je velmi koncentrovaný, takže nový produkt může najít velké množství ochotných podniků, které vyrábějí výrobek v krátkém čase, Technavio je na starosti man-stroj rozhraní manažer Navin Rajendra, zhodnotit trh váhy skútru.

Na trhu s vyvážením koloběžky jsou 3 klíčové faktory:

1. Dodavatelé jsou schopni vytvořit efektivní dodavatelský řetězec nebo ne

2. Vývoj technologie bezdrátového nabíjení pro vyvažování skútrů

3, městská veřejná nabíjecí stanice je perfektní


Efektivní dodavatelský řetězec produktů
Stav quo na trhu self-balanceing scooter je, že mnoho různých dodavatelů funguje bez organizovaného trhu. Pro spotřebitele je obtížné rozlišit kvalitu a kvalitu. Kromě toho jsou také velmi málo společností s nezávislými návrhy nebo jejich vlastními odděleními výzkumu a vývoje.

Vytvořit efektivní dodavatelský řetězec produktů, dodavatelé mohou zajistit vysoce kvalitní výrobky. Stavět maloobchod, zvýšit uživatelskou základnu, rozšířit tak celý vyvážený trh s automobily. Kromě toho by dodavatelé měli také poskytovat komplexní poprodejní servis. Strategií této strategie je poskytnout spotřebitelům důvěru v produkt. Vytvoření prodejní sítě, která minimalizuje riziko a chodí předem, je pro všechny dodavatele nejvyšší prioritou.

Technologie bezdrátového nabíjení

Technologie bezdrátového nabíjení se v oblasti inteligentního telefonu stává stále častějším a spotřebitelé očekávají také bezdrátové nabíjení dvoukolového vyváženého skútru. Experti Technavio předpovídají, že do roku 2018 budou bezdrátové nabíječky prodávány jako příslušenství pro elektrické skútry. S bezdrátovým nabíjecím koloběhem budou uživatelé cestovat častěji.

Pro pracovníky v kanceláři, pokud metro, železniční stanice, autobusové nádraží, firmy a další veřejné prostory mohou poskytovat bezdrátové nabíjení, které vyřeší kapacitu baterie skútru a omezí problémy s cestováním. Nápad může také zmírnit dopravní zácpy ve městě.

Dokonalost veřejné nabíjecí stanice

Dvoukolové vozidlo na jedno nabití může jít na cestu 15 až 20 kilometrů, krátkodobý dojížděč dost generál, ale v dlouhodobém horizontu se může stát, že auto se rovnováha hodně lidí denně dojíždění nástroje, omezení vzdálenosti musí být překonána. Za tímto účelem by samozávěrné společnosti s koloběžkou měly společně vytvářet vlastní vyvážení nabíjecích vozidel. Místo může být kompatibilní se všemi modely samohybalovacích vozidel a jejich nabíjení.


Dvojice:Co je kultura elektrické váhy Scooter? Další:Smart Balance Scooter Nevíte, jaké hry se hrají