Tipy: Používejte ochranné brýle při používání výrobků s vyvážením.

- Jul 17, 2018-

balance scooter protective gear.jpg


Vzhledem k jeho chladnému tvaru a snadnému přenášení může také vést k vyšší návratnosti. V Xinxiang Henan Čína, elektrický váhy skútr je velmi populární u dětí. Nicméně, v pohodě, jsou skryté skryté nebezpečí. To není. Těsně po letních prázdninách je míč v posteli kvůli poranění kolena způsobenému hrou na elektrické skútru.


Míč je ve věku 12 let a už více než rok hraje na skútru. Bilanční skútr mu dal jeho matka, paní Xu, jako dárek k narozeninám. "V komunitě je spousta dětí. Syn se vždycky dívá na ostatní, aby hrali, a tak má za to, že pro něj koupí rovnováhu." Řekla paní Xu.


7. července míč vyjížděla na skútru a hrála v komunitě. Viděl jsem vozidlo, které bylo daleko. Koule byla připravena otočit se směrem. Věděla jsem, že operace byla neúmyslná a padl jsem na zem. Koleno míče bylo zlomené a spousta krve byla propuštěna. Rodiče, kteří se rychle dostali na scénu, byli posláni do nemocnice, aby se oblékli. Naštěstí tento podzim způsobil jen trauma z kůže a bylo by dobré odpočívat chvíli.


"Na začátku jsem často připomínal mému synovi, že nosí ochrannou pomůcku. Později, po dlouhém čase, když viděl, že hrál dobře, nepožádal o to. " Paní Xu připomněla, že elektrická váha nemá žádný směrový systém. Pohyb vpřed, vzad a otáčení je zcela řízen lidským tělem nebo silou kotníku. V případě nouze, pokud není ovládání dobré, může dojít k nehodě. Proto, když děti hrají rovnováhu koloběžky, musí rodiče věnovat pozornost péči, to je nejlepší nechat dítě nosit ochranný výstroj , ne řídit po silnici.

Dvojice:Vespa Balance Scooter s emocemi Z-SCOOTER lze provozovat s mobilním telefonem Další:Integrujte rovnováhu Scooter s jízdní kolo a hrát různé vzory