Ke konci roku bude společnost C-STAR INDUSTRIAL LIMITED provádět horolezecké skupiny stavebních aktivit

- Oct 19, 2020-

Horolezectví je self-výzva, test vytrvalosti, test fyzických limitů, a projev skupiny a moudrosti. Simulujte proces boje při postupu, zdokonalte vůli, zvětšete vzor a vnímejte různé stavy života.


C-STAR team building activities.jpg


→Klikněte zde pro zobrazení videa←


Listopadu 28, 2020, konec roku se blíží, C-STAR INDUSTRIAL LIMITED se rozhodla zahájit team building činnost. Vzhledem k tomu, epidemie neprošla, a tak jsme si vybrali krátký výlet, tak jsme přišli do Shenzhen Phoenix Mountain Forest Park, cílem je nastoupit na vrchol Phoenix Mountain.


Shenzhen Phoenix Mountain.jpg


Pro horolezectví může být cesta každého jiného a fyzická síla každého z každého je jiná. Někdy chodí pomaleji, někdy rychleji, někdy se zastaví a odpočívají, někdy mě překonáte, někdy vás překonávám a někdy sedím spolu. Posaďte se společně ve stínu stromu, abyste se nadechli. Ve skutečnosti, každé setkání je druh nehody a druh osudu.


Shenzhen Phoenix Mountain.jpg


Shenzhen Phoenix Mountain.jpg


Po této outdoorové team buildingové činnosti jsme zažili mimořádné řemeslné zpracování přírody a také jsme pociťovali velikost pracujících lidí a setkali se s kolegy, kteří obvykle pracují společně, ale moc nekomunikují, což rozšířilo mezilidské vztahy a zvýšilo povědomí o týmu.


Company dinner.jpg


Po horolezeckých aktivitách společnost také organizovala večeře a KTV, které mohou zaměstnancům umožnit úplný odpočinek po intenzivní práci.


Tématem této akce je "Průlom, soudržnost, komunikace a spolupráce", který byl také interpretován v případě, a doufám, že C-STAR INDUSTRIAL LIMITED bude lepší a lepší.

Dvojice:Setkáme se na 128. online kantonském veletrhu Další:Seznamte se na 127 online veletrhu kantonů online