Den svatého Valentýna přichází znovu! Nemůže být milovníky! Nemůžu mít žádné dárky!

- Aug 16, 2018-

co? Den svatého Valentýna přichází znovu?


Chinese Valentine's Day.jpg


Možná jste viděli sekci "BMW plakat jízdní kolo", zatím pro vás, bez ohledu na osobu, která by raději seděla v automobilu BMW pláče, co se nakonec stalo, podle ranních a večerních špiček současné dopravní zácpy , nebreč. Takže když se díváte na Čínský den svatého Valentýna, jestliže jste nepřemýšleli o tom, že posíláte TA dar, který se může "smát", nezáleží na tom, protože nyní existuje lepší volba než "plakat BMW", když dopravní zácpy je, úsměv Cestování jízdních kol.


Takže zde vás představíme elektrický motor Alucard CS-P01 .


where to buy a electric bike at.jpg


↑ Pro představení videa klikněte na obrázek ↑


CS-P01 elektrické kolo je módní a roztomilý, vysoce hodnotný a jednoduchý design je velmi vhodný pro dívku, aby si koupil výlet, kolo je lehké až 12kg, dívka se může snadno zvednout, žebřík se nemusí bát, dostatečně malý který je umístěn v kufru vozidla, je vhodný pro cestování Použití, zabudované nabíjecí rozhraní lze použít pro nabíjení mobilních telefonů a jiných zařízení, pohodlný design sedadla, zadní světla na noční doprovod, vybavený jmenovitou kapacitou baterie 5.2Ah, 36V lithiová baterie s dlouhou výdrží baterie 20-50 km, bezpečná a pohodlná kvalita zaručena.


Dnešní elektrické vozy / elektrické jízdní kola se již staly první volbou pro každodenní cestování. Ať už jde o dojíždění, cestování, nakupování nebo nakupování, je praktické a pohodlné volit elektrická vozidla jako dopravní prostředek. Z tohoto důvodu se elektrické vozy staly ekologičtějším a ekologičtějším způsobem pro různé skupiny spotřebitelů pod silným provozním tlakem města.


traffic jam.jpg


Vážné dopravní zácpy ve velkých městech skutečně přinesly spoustu potíží všem. Zejména v řešení "poslední míle" se výhody různých elektrických vozidel / elektrických jízdních kol dobře odrážejí, ať jsou studenti. Skupiny, pracovníci v kanceláři a velké skupiny doručovacích služeb, pokud vyberete elektrické jízdní kola, které splňují národní normy, můžete snadno projít jízdními pruhy bez motorových vozidel, abyste zabránili dopravní zácpě a efektivita cestování bude vyšší.


Proto zde můžete zvolit některé elektrické vozy s vysokým výkonem, vysokým výkonem a rychlostí motoru. Samozřejmě by měla být zaručena kvalita výrobků a první volba by měla být elektrická vozidla s bezpečností.

Dvojice:C-hvězda globálních zdrojů elektroniky ukazuje fázi I přezkum Další:C-hvězda spustí přednášku o posílení bezpečnosti vzdělávání k dosažení národního zdraví