Tímto se nemám strach ze srážky pneumatik

- Dec 10, 2018-

Každý, kdo jezdí na kole nebo na malém elektrickém kole, bude čelit extrémní bolest hlavy. Jedná se o roztržení pneumatik, zvláště v případě náhlého výbuchu pneumatik ve spěchu, jen chcete vrhnout motor přímo. Na obrazovce mobilního telefonu lze připojit membránu odolnou proti výbuchu a mobilní telefon lze nosit ochranným pouzdrem. Proč není pneumatika?


Nyní je. Tým týmu ReTyre z Norska nedávno navrhl pneumatiku na kola se zipem reTyre one, která podporuje výměnu vnějšího povrchu pneumatiky, která může být použita jako ochranný kryt proti výbuchu, a také je snadné si vyrobit běžný jízdní kolo horské kolo.


tyre burst.jpg


ReTyre je dodáván ve dvou provedeních, speciálních jízdních kolech se speciálním integrovaným zipem na straně, která umožňuje výměnu povrchu kdykoli.


bike tyre.jpg


Druhým modelem je zimní kůže, která je pneumatikou na zip. Rozdíl je v tom, že je určen pro speciální terény, jako jsou hory nebo sníh, a může být použit v různých podmínkách na silnici, aby se přizpůsobili různým povětrnostním podmínkám.


Jeho demontáž a způsob montáže je velmi jednoduchý, stačí položit vnější vrstvu na zip a dostat ji za minutu.


Materiál pro pneumatiky je vyroben ze speciálních materiálů, jako je kokosové vlákno a 100% recyklovatelný kaučuk, aby se minimalizovalo poškození životního prostředí. Společnost plánuje v letošním roce prodávat pneumatiky v některých obchodech na jízdní kola v Evropě, zatímco severoamerický trh a většina z Evropy budou zahájeny v příštím roce. Přestože se tato technologie v současné době využívá pouze pro jízdní kola, bude to pro uživatele velkou výhodou, pokud je v budoucnu může využívat v různých nových nástrojích mobility.


V současné době byl tento produkt vydán v kickstarter crowdfunding, cena 79 dolarů.

Dvojice:Co je to cestování s vámi? Je v ceně kolo vyvážení? Další:Vestavěný elektrický skútr s vyměnitelnou baterií