ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTALOVACÍ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH MODRÝM

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTALOVACÍ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH MODRÝM

ALUCARD Lamborghini Style 2 Koloběžka SELF BALANCE SCOOTER 6,5 palce BLUETOOTH MODEL: CS-603B BARVA: BLUE 1. Popis Koloběžka Alucard se 6,5 "kolami Lamborghini styl s bluetooth je inteligentní technologicky vyspělé řešení, které poskytuje uživateli osobní pohyb založený ...

Podrobnosti o produktu

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLEČEK SILNÝ BALANCE SCOOTER 6.5 INCH S BLUETOOTH BLUE ,

MODEL: CS-603B

BARVA: MODRÁ


1. Popis

Koloběžka Alucard se 6,5 "kolečky Lamborghini styl s bluetooth je inteligentní, technologicky vyspělé řešení, které poskytuje uživateli osobní pohyb na základě dynamických principů vyvažování, které vypočítají těžiště uživatele pomocí gyroskopu a senzorů zrychlení. Pomocí nejnovějších technologií a výrobních procesů každý skútr splňuje přísné testy kontroly jakosti. Svojí světlem, maximální hmotností, přenosným designem, snadným používáním, rozsahem a servisem OEM.


ALUCARD dvoukolejové váhy využívají nejlepších surovin, jako je základní deska, gyroskop, motory, baterie Samsung a inteligentně chráněná bezpečnostní technologie, aby byla zajištěna jejich bezpečnost a bezstarostné lidské obavy z nečekaného pálení nebo výbuchu. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a především patent jsou k dispozici pro export.

Model číslo:

CS-603B

Jméno výrobku

Alucard Lamborghini styl 2 kola self balance Scooter 6.5 palce kolo s BLUETOOTH modrý

Materiál:

ABS + PC

Maximální zatížení:

120KG

Maximální rychlost:

12 km / h

Maximální počet kilometrů:

18-20 km

Baterie:

Baterie 4400mAh / Sumsung / LG                           

Výkon motoru:

500-700W

Max. Úhel naklonění:

≤ 30 °

Čistá hmotnost:

12KG

Doba nabíjení:

3 hodiny

Velikost pneumatiky:

6,5 palce (171 mm)

Nabíjecí napětí:

AC 110-220V 50-60Hz

Barva:

Červená, Černá, Bílá, Modrá, Glod, Zelená, Vlastní.


Tato část poskytuje informace a varování o používání vyrovnávací desky , takže můžete zůstat v bezpečí při zábavě. Abyste si bezpečně vychutnali svou vyrovnávací desku, přečtěte si nejprve tyto pokyny pro uživatele. Zvláštní pozornost věnujte upozorněním uživatelů, jelikož je to nutné při jejich jízdě na rovnováze, pokud chcete mít bezpečný a příjemný zážitek.

Dvojice:ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SILOŽKOVÉ SCOOTER 6.5 INCH S BLUETOOTH ČERVENÝM Další:ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTATNÝ SKLADAČ 6.5 INCH BLACK

Dotaz