ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTALOVACÍ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH WHITE

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTALOVACÍ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH WHITE

ALUCARD Lamborghini Style 2 Koloběžka SELF BALANCE SCOOTER 6,5 palce BLUETOOTH WHITE MODEL: CS-603B BARVA: WHITE 1. Popis Koloběžka Alucard se 6,5 "kola Lamborghini styl BLUETOOTH WHITE je inteligentní technologicky vyspělé řešení, které poskytuje uživateli osobní pohyb ...

Podrobnosti o produktu

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTATNÝ SCOOTER 6,5 INCH S BLUETOOTH WHITE ,

MODEL: CS-603B

BARVA BÍLÁ


1. Popis

Koloběžka Alucard se 6,5 "kola Lamborghini styl BLUETOOTH WHITE je inteligentní technologicky vyspělé řešení, které poskytuje uživateli osobní pohyb založený na principech dynamického vyvažování, které vypočítají těžiště uživatele pomocí senzorů gyroskopu a zrychlení. Pomocí nejnovějších technologií a výrobních procesů každý skútr splňuje přísné testy kontroly jakosti. Svojí světlem, maximální hmotností, přenosným designem, snadným používáním, rozsahem a servisem OEM.


ALUCARD dvoukolejové váhy využívají nejlepších surovin, jako je základní deska, gyroskop, motory, baterie Samsung a inteligentně chráněná bezpečnostní technologie, aby byla zajištěna jejich bezpečnost a bezstarostné lidské obavy z nečekaného pálení nebo výbuchu. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a především patent jsou k dispozici pro export.

Model číslo:

CS-603B

Jméno výrobku

Alucard Lamborghini Style 2 kola Self Balance Scooter 6.5 palce kola s BLUETOOTH WHITE

Materiál:

ABS + PC

Maximální zatížení:

120KG

Maximální rychlost:

12 km / h

Maximální počet kilometrů:

18-20 km

Baterie:

Baterie 4400mAh / Sumsung / LG                           

Výkon motoru:

500-700W

Max. Úhel naklonění:

≤ 30 °

Čistá hmotnost:

12KG

Doba nabíjení:

3 hodiny

Velikost pneumatiky:

6,5 palce (171 mm)

Nabíjecí napětí:

AC 110-220V 50-60Hz

Barva:

Červená, Černá, Bílá, Modrá, Glod, Zelená, Vlastní.

2. Obrázky produktu

Jste zodpovědní za ztrátu rovnováhy, nárazu na předměty nebo spadnutí Vaší vyvažovací desky a kdykoli se ublížíte! Abyste tomu předešli, ujistěte se, že jste před použitím řádně přečetli uživatelskou příručku. Před použitím samo-vyvažovací skútru se ujistěte, zda funguje správně a zda jste obeznámeni s tím, jak používat veškeré příslušenství.

. Když se učíte, jak jezdit na vyvažovací desce, ujistěte se, že máte na sobě ochranné ochranné pomůcky, jako je helma, chrániče kolen, loketní podložky atd.

. Tento produkt je určen pouze k přepravě jedné osoby a nesmí být používán pro přepravu jiných lidí!


Dvojice:BALANCE SCOOTER 6,5 palce s BLUETOOTH BLACK Další:ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SILOŽKOVÉ SCOOTER 6.5 INCH S BLUETOOTH ČERVENÝM

Dotaz