ALUCARD Rytířský styl 2 KOLEČKY SILNÝ BALANCE SCOOTER 6,5 INCH S BLUETOOTH ČERNÁ

ALUCARD Rytířský styl 2 KOLEČKY SILNÝ BALANCE SCOOTER 6,5 INCH S BLUETOOTH ČERNÁ

ALUCARD Knight Style 2 Koloběžka SELF BALANCE SCOOTER 6,5 palce BLUETOOTH ČERNÁ, MODEL: CS-605B BARVA: ČERNÁ 1. Popis Koloběžka Alucard s 6.5 "kolami Knight styl je inteligentní technologicky vyspělé řešení, které poskytuje uživateli osobní pohyb založený na dynamickém vyvažování ...

Podrobnosti o produktu

ALUCARD Rytířský styl 2 KOLA SAMOSTATNÝ SKLADÁČ 6,5 INCH S BLUETOOTH BLACK ,

MODEL: CS-605B

ČERNÁ BARVA


1. Popis

Koloběžka Alucard s 6,5 "kolečky Knight styl je inteligentní technologicky vyspělé řešení, které poskytuje uživateli osobní pohyb na základě dynamických principů vyvažování, které počítají těžiště uživatele pomocí senzorů gyroskopu a zrychlení. Pomocí nejnovějších technologií a výrobních procesů každý skútr splňuje přísné testy kontroly jakosti. Svojí světlem, maximální hmotností, přenosným designem, snadným používáním, rozsahem a servisem OEM.

Model číslo:

Model č .: CS-605B

Jméno výrobku

Alucard Knight Style 2 Wheel Self Balance Scooter 6.5 palcový kolečko s Bluetooth černým

Materiál:

ABS + PC

Maximální zatížení:

120KG

Maximální rychlost:

12 km / h

Maximální počet kilometrů:

18-20 km

Baterie:

Baterie 4400mAh / Sumsung / LG                          

Výkon motoru:

500-700W

Max. Úhel naklonění:

≤ 30 °

Čistá hmotnost:

12KG

Doba nabíjení:

3 hodiny

Velikost pneumatiky:

6,5 palce (171 mm)

Nabíjecí napětí:

AC 110-220V 50-60Hz

Barva:

Červená, Černá, Bílá, Modrá, Glod, Zelená, Vlastní.

ALUCARD dvoukolejové váhy využívají nejlepší suroviny jako hlavní deska, gyroskop, motory, baterii Samsung a inteligentní bezpečnostní technologii, která zajistí její bezpečnost a bezstarostné lidské obavy z nečekaného pálení nebo výbuchu. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a především patent jsou k dispozici pro export.


Připojení pomocí reproduktoru bluetooth

Zapněte skútr, uslyšíte " zadejte bluetooth " a poté otevřete mobilní telefon nebo jiná zařízení Bluetooth, vyhledávejte a připojte se. Po zaznění " úspěšného připojení " můžete přehrávat hudbu z telefonu nebo jiných hudebních zařízení Bluetooth.

Dvojice:ALUCARD Rytířský styl 2 KOLEČKY SAMOSTATNÝ BALANCE SCOOTER 6.5 INCH S BLUETOOTH BLUE Další:ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLA SAMOSTATNÝ SKLADAČ 6,5 INCH S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM BÍLÝ

Dotaz