Nové dospělé elektrické Scooter

Nové dospělé elektrické Scooter

ALUCARD 6,5 palce dvě kola VYVAŽOVÁNÍ kol SCOOTERModel č.: CS-607Color: kaučuku ropa Red1.Description①.Product jméno: ALUCARD 6,5 palce dvě kola VYVAŽOVÁNÍ kol SCOOTER②.Mainboard: Hanghong ③.Over zdarma

Podrobnosti o produktu

ALUCARD 6,5 PALCE DVĚ KOLA VYROVNÁVÁNÍ KOLO SKÚTRU

Model číslo: CS-607

Barva: Kaučuku ropa červená

1. Popis

①.Product název: ALUCARD 6,5 palce dvě kola VYVAŽOVÁNÍ kol SCOOTER

②.mainboard: Hanghong

Ochrana ③.Over zdarma: Ano

④.Sample: k dispozici

⑤.Delivery čas: 3-7dyas

⑥.low ochrana baterie: Ano

⑦.Certification: zlato dodavatele, CE, ROHS, FCC atd

⑧.Special týmové práce pro prodej po-služby

⑨.OEM vaši značku, může být vlastní logo společnosti

⑩.Color: červená, černá, bílá, modrá, Glod, zelené, přizpůsobené.

2. výrobek obrázky3.Step za krokem průvodce k používání vyrovnávací desky

4. bezpečné používání pokynů

V této sekci naleznete informace a varování o používání vyrovnávací desky, takže můžete zůstat zcela bezpečné zabavit. Tak, že si můžete vychutnat vaše vyrovnávací deska bezpečně, přečtěte si tyto pokyny uživatele nejprve. Věnujte zvláštní pozornost varování uživatele, jak je budete muset nést toto na mysli, když na koni vyrovnávací skútr, pokud chcete mít bezpečný a příjemný zážitek.

Varování!

. Ty mohou ztratit rovnováhu, havárie v objektům nebo spadne vyrovnávací desky a ublížit si kdykoli v! Předejít, přesvědčte se, zda jste si důkladně přečetl uživatelská příručka před použitím. Před použitím samo-vyvažovací skútr, ujistěte se, že pracuje správně a že jste obeznámeni s tím, jak používat veškeré příslušenství.

. Při učení, jak jezdit vyrovnávací desky, ujistěte se, že máte na sobě ochranné prostředky, jako jsou helmy, chrániče kolen, loktů, podložky, atd.

. Tento produkt je určen pouze pro jednu osobu a nesmí se použít pro vás k převozu jiných lidí o!

. To... není dovoleno nahradit motor alternativou třetí strany.

. Děti hmotnosti méně než 30KG nemůže používat tento produkt a děti více hmotnosti musí být pod dozorem dospělé osoby po celou dobu.

. Lidé s onemocnění srdce, vysoký krevní tlak nebo otázky mobility by neměly používat tento produkt. Těhotné ženy a osoby se zdravotním postižením by měly rovněž upustit od použití tohoto produktu.

. Tento výrobek nepoužívejte, pokud jste spotřebovaného alkoholu nebo vzít léky, a jste neměl nosit položky v ruce při jízdě správní.

. Použití rovnováhu skútr se řídí místní dopravní předpisy. Ujistěte se, že respektování blízkosti chodce.

. Používáte-li elektrický skútr, nezapomeňte překážek v čele vás okamžitě a ve vzdálenosti s jasnou linii nebo pohled pomůže vám bezpečně jezdit!

. Při jízdě vyrovnávací desky, držet kolena mírně ohnutá a vaše tělo uvolněné, mohli zachovat dobrou rovnováhu.

. Při jízdě skútru vlastní rovnováhu, aby obě nohy na úpatí podložky.

. Nosí rozumné sportovní oblečení při použití tohoto produktu, pomůže vám rychleji reagovat v případě nouze.

. Skútr není možné provádět více než jednu osobu.

. Hmotnost jezdce a nic, kterou nesou nesmí překročit maximální hmotnost v bezpečnostní opatření.

. Musí existovat odpovídající zatížení na vyrovnávací desky, jinak uživatel může poškodit sebe nebo desky. Kromě toho zatížení musí být větší než minimální hmotnostní limit v bezpečnostní opatření, jinak uživatel nebude moci kontrolovat při přechodu deska a jede z kopce, zpomalení nebo zastavení bude zvlášť nebezpečné!

. Vždy jezdit vyrovnávací desky v rychlosti, který je bezpečný pro vás a lidi kolem vás, a to bude jednodušší pro vás zastavit.

. Je-li se zbavit s někým jiným na jiném rovnováhu skútru, ujistěte se, že udržet dostatečně vzdálenosti mezi své desky, aby se zabránilo zhroucení.

. Buďte pozorní po celou dobu, jak se za jízdy na koloběžce, stojíte 10cm od země.

. Při zapnutí vyrovnávací desky, udržujte kontrolu nad vaše těžiště, tak, že nemáte ztratí rovnováhu a spadne.

. Nenechte se rozptylovat při jízdě vyrovnávací desky, přijímání telefonních hovorů, poslech hudby nebo jen pozvolna upadal do snění s otevřenýma očima!

. Nesmíte uklouznutí na mokrém povrchu, na dlouhé vzdálenosti, jízdu vysokou rychlostí nebo obrátit a pohybuje se rychle.

. Nebude jezdit na koloběžce rovnováhu v tmavé nebo špatně osvětlených oblastech.

. Snažte se vyhnout použití tohoto produktu přes překážky, na ledu nebo sněhu.

. Při jízdě, vyhnout se překážkám, všude na zemi a kroucení cest.

. Nepoužívejte tento výrobek v omezených prostorách se spoustou překážek.

. Používejte pouze vaše vlastní vyrovnávací deska když pracuje správně, pokud to není, okamžitě jej Přestaňte používat.

. Nepoužívejte na strmé sjezdovky.

. Nepoužívejte vyrovnávací desky na veřejných ulicích.

. Pozorně návod k použití před použitím vyrovnávací desky.

. Byste měli vždy používat protectors(supplied), když používáte váš skútr.

. Prosím všimněte si, že maximální rychlost v závislosti na vaší váze-18km/h, ale doporučujeme, nechcete jít rychleji než 10km/h. Pokud jedete rychleji, než je tato, poplašný signál vás upozorní.

. Použití ochranných pomůcek pro hlavu, lokty a kolena. Vyrovnávací deska je méně vhodný, či spíše není vůbec vhodná pro použití na nerovnoměrné, strmé nebo mokrých površích a zmrazené důvodů.

5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, somatosenzorické vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět skútr rovnováhu v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!


Hot Tags: nové dospělé elektrický skútr, elektrický skútr dvě kola, silniční skútr, dvě kola koloběžky, elektronické skútr vyrobené v Číně, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, velkoobchod, nákup
Dvojice:Elektrický skútr docela 2 kolo Další:U stylu dvě kola skútru

Dotaz

You Might Also Like