Transformátor 2 kolo skútru

Transformátor 2 kolo skútru

VELKOOBCHODNÍ ALUCARD 6,5 palce dva-kolo VYVÁŽIT SCOOTERModel číslo: CS-602BColor: bílá 1. DescriptionWith vývoj časů a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně,

Podrobnosti o produktu

VELKOOBCHODNÍ ALUCARD 6,5 PALCE DVOUKOLOVÉ BILANCE SCOOTER

Model číslo: CS-602B

Barva: bílá

1. Popis

S vývojem doby a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně, elektřiny motorová vozidla nejsou luxus víc, máme také více a více možností na výběr, zatímco dvoukolové elektrické bilance skútr, který je populární ekologické výsledek pro moderní lidi bavit a jezdit, je jen jedním z nich!

ALUCARD dvoukolové bilance skútru používá nejlepší suroviny jako základní deska, setrvačník, motory, baterie Samsung a bezpečnost chráněné technologie smart zajistit jejich bezpečnost a bez obavy lidí nečekané spálení nebo explozi. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a a co je nejdůležitější, jsou k dispozici pro export patent.

Parametry pro ALUCARD elektrický skútr (s Bluetooth)

Velikost

6,5 palcový

Napájení

350W * 2

MAX rychlost

12km/h

Sklon MAX

30°

Maximální užitečné zatížení

120kg

Kapacita baterie

4400WH

S Bluetooth

Ano

Operace vzdálenost

15KM - 20KM

Doba nabíjení

3 hodiny

Velikost výrobku

66 * 25 * 26 CM

N.W

11,5 KG

Adaptér napájení

AC110-AC220V 50-60HZ

Možnosti barev

Všechny barvy lze přizpůsobit

2. výrobek obrázky


3.Step za krokem průvodce k používání vyrovnávací desky

Před prvním použitím skútr uživatelé musí číst všechny pokyny důkladně tak chápou, jak jezdit bezpečně.

Krok 1: Jemně stiskněte tlačítko zapnuto/vypnuto napájení vyrovnávání Board. Ozve se zvuk, jako když "zadejte Bluetooth", to znamená, že je zapnut režim Bluetooth, pak můžete hledat Bluetooth s mobilními zařízeními. Přehrávat hudbu a užívat si zábavné!

Krok 2: Dát nohy na jednom z úpatí podložky, nestůjte na noha pad s vaší nohy, dokud se nerozsvítí indikátory.

Krok 3: Jakmile stojíte stabilně na šachovnici, použít vaše těžiště přímé který tak skútr tahů lean dopředu nebo dozadu přejít na tento směr, nebo volné otáčení- ale ujistěte se, že nemáte příliš hubený.

Poznámka: Skútr rovnováhu nelze použít, pokud není vyrovnaná. Pokud to není zcela vodorovně, uslyšíte varování, když vystoupíte na něj a balance board vstoupí do režimu ochrany automatické vyvážení.

Bezpečné využití vyrovnávací desky

Krok 4: Pomocí Rada odbočte doprava a doleva.

Krok 5: Vystupte vyrovnávací skútr, a vystoupit v zadní části přechodu deska s jednou nohou první, pak druhé.

Poznámka: je absolutně zakázáno se ostrých zatáčkách při pohybu ve vysokých rychlostech, neboť by to mohlo nebezpečné.

Neotáčejte vyrovnávací desky při křížení svahu, a to by mohlo způsobit skútr ztratit rovnováhu.

Viz obrázek na následující straně.


Obrázek: vpřed na pravou nohu na odbočit vlevo a vpřed na levé straně odbočit vpravo.

4. bezpečné používání pokynů

V této sekci naleznete informace a varování o používání vyrovnávací desky, takže můžete zůstat zcela bezpečné zabavit. Tak, že si můžete vychutnat vaše vyrovnávací deska bezpečně, přečtěte si tyto pokyny uživatele nejprve. Věnujte zvláštní pozornost varování uživatele, jak je budete muset nést toto na mysli, když na koni vyrovnávací skútr, pokud chcete mít bezpečný a příjemný zážitek.

Varování!

. Uživatelé se snadno ztratí rovnováhu, pád do objektů nebo spadne vyrovnávací desky a ublížit si kdykoliv! Předejít, přesvědčte se, zda jste si důkladně přečetl uživatelská příručka před použitím. Před použitím samo-vyvažovací skútr, ujistěte se, že pracuje správně a že jste obeznámeni s tím, jak používat všechny díly.

. Když se učíte jezdit vyrovnávací desky, ujistěte se, že máte na sobě ochranné prostředky, jako jsou helmy, chrániče kolen, loktů podložky a podobně.

. Vezměte prosím na vědomí, že tato vlastní vyvážení skútr může obsahovat pouze jednu osobu a nelze jej použít k převozu jiných lidí o!

. Prosím nechci nahradit motor alternativou třetí strany.

. Děti hmotnosti méně než 30KG nemůže používat tento produkt a děti více hmotnosti musí být pod dozorem dospělé osoby po celou dobu.

. Lidé s onemocnění srdce, vysoký krevní tlak nebo otázky mobility nejsou navrhl použít tento skútr. Těhotné ženy a osoby se zdravotním postižením by měly rovněž upustit od použití tohoto produktu.

. Při jízdě vyrovnávací desky, mějte mírně pokrčenými koleny a vaše tělo uvolněné, udržovat dobrou rovnováhu.

. Při jízdě skútru vlastní rovnováhu, aby oběma chodidly na úpatí podložky.

. Používejte rozumně sportovní oblečení vám rychleji reagovat v případě nouze pomoci.

. Ujistěte se, že existuje odpovídající zatížení vyrovnávací desky, jinak uživatel může poškodit sebe nebo desky. Kromě toho zatížení musí být větší než minimální hmotnostní limit, uvedl v bezpečnostní opatření, jinak uživatelé nebudou moci k řízení přechodu deska a jede z kopce, zpomalení nebo zastavení bude zvlášť nebezpečné!

. Je-li se zbavit s někým jiným na jiném rovnováhu skútru, ujistěte se, že udržet dostatečně vzdálenosti mezi své desky, aby se zabránilo zhroucení.

. Buďte pozorní po celou dobu, jak se za jízdy na koloběžce, stojíte 10cm od země.

. Nenechte se rozptylovat při jízdě vyrovnávací desky, přijímání telefonních hovorů, poslech hudby nebo jen pozvolna upadal do snění s otevřenýma očima!

. Nesmíte uklouznutí na mokrém povrchu, na dlouhé vzdálenosti, jízdu vysokou rychlostí nebo obrátit a pohybuje se rychle.

. Prosím všimněte si, že maximální rychlost v závislosti na vaší váze-18km/h, ale doporučujeme, nechcete jít rychleji než 10km/h. Pokud jedete rychleji, než je tato, poplašný signál vás upozorní.

5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a výrobu, modernizovaný výrobní linky, vstřikovací stroj a další pokročilé související zařízení, C-hvězda je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, somatosenzorické vozidel, elektrický skateboard a jako. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět skútr rovnováhu v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!


Hot Tags: Transformátor 2 kolo skútru, elektrické skútry, skutečné hoverboard, skútr 3 kola, vyvažování skútr vyrobené v Číně, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, velkoobchod, nákup
Dvojice:Normální Hoverboards Další:Lamborghini dvě kola skútru

Dotaz

You Might Also Like